Zapowiedź najważniejszych wydarzeń sportowych zaplanowanych na najbliższy weekend 11-13 października 2019.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Sporty motorowe | Futbol amerykański | Rugby | Hokej | Snooker | Siatkówka
Piłka nożna
Polska | 1 Liga
Podczas przerwy reprezentacyjnej w 1 Lidze odbędą się cztery spotkania 13. kolejki:
17:45 | Stomil Olsztyn – Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
19:10 | Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice |
14:00 | Radomiak Radom – Podbeskidzie Bielsko-Biała |
17:00 | GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz |
Transmisje z wybranych meczów na sportowych antenach Polsatu.
UEFA | Euro 2020
W najbliższych dniach odbędą się mecze reprezentacji w ramach kwalifikacji na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy.
Pełen terminarz 7. kolejki kwalifikacji do Euro 2020:
16:00 | Kazachstan – Cypr (Grupa I) |
18:00 | Białoruś – Estonia (Grupa C) |
20:45 | Holandia – Irlandia Północna (Grupa C) |
20:45 | Słowacja – Walia (Grupa E) |
20:45 | Chorwacja – Węgry (Grupa E) |
20:45 | Łotwa – Polska (Grupa G) |
20:45 | Macedonia Północna – Słowenia (Grupa G) |
20:45 | Austria – Izrael (Grupa G) |
20:45 | Rosja – Szkocja (Grupa I) |
20:45 | Belgia – San Marino (Grupa I) |
20:45 | Czarnogóra – Bułgaria (Grupa A) |
20:45 | Czechy – Anglia (Grupa A) |
20:45 | Ukraina – Litwa (Grupa B) |
20:45 | Portugalia – Luksemburg (Grupa B) |
20:45 | Turcja – Albania (Grupa H) |
20:45 | Islandia – Francja (Grupa H) |
20:45 | Andora – Mołdawia (Grupa H) |
15:00 | Gruzja – Irlandia (Grupa D) |
18:00 | Dania – Szwajcaria (Grupa D) |
18:00 | Wyspy Owcze – Rumunia (Grupa F) |
18:00 | Bośnia i Hercegowina – Finlandia (Grupa J) |
20:45 | Norwegia – Hiszpania (Grupa F) |
20:45 | Malta – Szwecja (Grupa F) |
20:45 | Lichtenstein – Armenia (Grupa J) |
20:45 | Włochy – Grecja (Grupa J) |
Pełen terminarz 8. kolejki kwalifikacji do Euro 2020:
15:00 | Kazachstan – Belgia (Grupa I) |
18:00 | Białoruś – Holandia (Grupa C) |
18:00 | Węgry – Azerbejdżan (Grupa E) |
18:00 | Szkocja – San Marino (Grupa I) |
18:00 | Cypr – Rosja (Grupa I) |
20:45 | Estonia – Niemcy (Grupa C) |
20:45 | Walia – Chorwacja (Grupa E) |
20:45 | Słowenia – Austria (Grupa G) |
20:45 | Polska – Macedonia Północna (Grupa G) |
20:45 | Kosowo – Czarnogóra (Grupa A) |
20:45 | Bułgaria – Anglia (Grupa A) |
20:45 | Ukraina – Portugalia (Grupa B) |
20:45 | Litwa – Serbia (Grupa B) |
20:45 | Mołdawia – Albania (Grupa H) |
20:45 | Islandia – Andora (Grupa H) |
20:45 | Francja – Turcja (Grupa H) |
18:00 | Finlandia – Armenia (Grupa J) |
20:45 | Szwajcaria – Irlandia (Grupa D) |
20:45 | Gibraltar – Gruzja (Grupa D) |
20:45 | Szwecja – Hiszpania (Grupa F) |
20:45 | Rumunia – Norwegia (Grupa F) |
20:45 | Wyspy Owcze – Malta (Grupa F) |
20:45 | Izrael – Łotwa (Grupa G) |
20:45 | Lichtenstein – Włochy (Grupa J) |
20:45 | Grecja – Bośnia i Hercegowina (Grupa J) |
Transmisje z meczów na sportowych antenach Polsatu, mecze reprezentacji Polski również w TVP.
Koszykówka
NBA
Zbliża się nowy sezon NBA. Drużyny rozgrywają mecze przedsezonowe, wśród nich dojdzie do spotkania Houston Rockets – Toronto Raptors, z którego transmisję przeprowadzi Canal+ Sport.
Sporty motorowe
Formuła 1
Runda 17 – GP Japonii, Suzuka
W Formule 1 pora na GP Japonii na klasycznym torze Suzuka. Plan weekendu zakłada:
3:00 | Sesja treningowa 1 |
7:00 | Sesja treningowa 2 |
5:00 | Sesja treningowa 3 |
8:00 | Kwalifikacje |
7:10 | Wyścig |
Transmisja ze wszystkich wydarzeń na torze w Eleven Sports 1.
Euroformula Open Championship
Runda 9 – Włochy, Monza
Finałowy weekend wyścigowy w Euroformule Open odbędzie się na włoskim torze Monza wg harmonogramu:
9:00 | Sesja treningowa 1 |
13:00 | Sesja treningowa 2 |
9:30 | Kwalifikacje 1 |
14:15 | Wyścig 1 |
9:30 | Kwalifikacje 2 |
13:50 | Wyścig 2 |
NASCAR
Runda 31 – Talladega Superspeedway, Alabama
Trwa druga runda play-off w NASCAR. Drugi wyścig tej fazy odbędzie się na najszybszym owalu w całym kalendarzu, Talladega Superspeedway w Alabamie. Start wyścigu w niedzielę 13 października o godz. 20:00 czasu polskiego, transmisja na żywo w Motowizji.
WSBK | World Superbike
Runda 12 – Argentyna, Circuito San Juan Villicum
Przedostatnia runda w sezonie 2019 World Superbike odbędzie się w Argentynie. Zawody po raz pierwszy w historii odbędą się na torze Circuito San Juan Villicum. Harmonogram przewiduje:
15:30 | Sesja treningowa 1 |
20:00 | Sesja treningowa 2 |
16:00 | Sesja treningowa 3 |
18:00 | Kwalifikacje – Superpole |
21:00 | Wyścig 1 |
16:00 | Warm Up |
18:00 | Wyścig Superpole |
21:00 | Wyścig 2 |
Transmisje z wyścigów w Eurosporcie.
Futbol amerykański
NFL
W szóstym tygodniu sezonu regularnego National Football League pauzują cztery drużyny. Pozostałe spotkają się w pojedynkach:
2:20 | New England Patriots – New York Giants |
19:00 | Miami Dolphins – Washington Redskins |
19:00 | Minnesota Vikings – Philadelphia Eagles |
19:00 | Kansas City Chiefs – Houston Texans |
19:00 | Jacksonville Jaguars – New Orleans Saints |
19:00 | Cleveland Browns – Seattle Seahawks |
19:00 | Baltimore Ravens – Cincinnati Bengals |
22:05 | Los Angeles Rams – San Francisco 49ers |
22:05 | Arizona Cardinals – Atlanta Falcons |
22:25 | New York Jets – Dallas Cowboys |
22:25 | Denver Broncos – Tennessee Titans |
2:20 | Los Angeles Chargers – Pittsburgh Steelers |
2:15 | Green Bay Packers – Detroit Lions |
Rugby
Rugby World Cup
Faza grupowa Pucharu Świata w rugby dobiega końca. Ostatnie mecze tej fazy zostały zaplanowane od piątku do niedzieli 11-13 października:
12:15 | Australia – Gruzja (Grupa D) |
06:45 | Nowa Zelandia – Włochy (Grupa B) |
10:15 | Anglia – Francja (Grupa C) |
12:45 | Irlandia – Samoa (Grupa A) |
05:15 | Namibia – Kanada (Grupa B) |
07:45 | USA – Tonga (Grupa C) |
10:15 | Walia – Urugwaj (Grupa D) |
12:45 | Japonia – Szkocja (Grupa A) |
Transmisje ze wszystkich spotkań na żywo na sportowych antenach Polsatu.
Hokej
NHL
Sezon regularny NHL nabiera rozpędu. W najbliższym tygodniu odbędą się następujące mecze:
1:00 | Buffalo Sabres – Florida Panthers |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Anaheim Ducks |
1:30 | Carolina Hurricanes – New York Islanders |
19:00 | New York Rangers – Edmonton Oilers |
22:00 | Ottawa Senators – Tampa Bay Lightning |
0:00 | Los Angeles Kings – Nashville Predators |
1:00 | Chicago Blackhawks – Winnipeg Jets |
1:00 | Boston Bruins – New Jersey Devils |
1:00 | Montreal Canadiens – St. Louis Blues |
1:00 | Detroit Red Wings – Toronto Maple Leafs |
1:00 | New York Islanders – Florida Panthers |
1:00 | Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets |
2:00 | Dallas Stars – Washington Capitals |
2:30 | Minnesota Wild – Pittsburgh Penguins |
3:00 | Colorado Avalanche – Arizona Coyotes |
4:00 | Vancouver Canucks – Philadelphia Flyers |
4:00 | Vegas Golden Knights – Calgary Flames |
1:00 | Winnipeg Jets – Pittsburgh Penguins |
4:00 | Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights |
4:00 | San Jose Sharks – Calgary Flames |
19:00 | Boston Bruins – Anaheim Ducks |
19:00 | Ottawa Senators – Minnesota Wild |
19:00 | New Jersey Devils – Florida Panthers |
19:00 | New York Islanders – St. Louis Blues |
21:00 | Buffalo Sabres – Dallas Stars |
23:00 | Washington Capitals – Colorado Avalanche |
2:30 | Chicago Blackhawks – Edmonton Oilers |
1:00 | Toronto Maple Leafs – Minnesota Wild |
1:00 | Montreal Canadiens – Tampa Bay Lightning |
2:00 | Winnipeg Jets – Arizona Coyotes |
3:00 | Calgary Flames – Philadelphia Flyers |
4:00 | Vancouver Canucks – Detroit Red Wings |
4:00 | Vegas Golden Knights – Nashville Predators |
4:30 | Los Angeles Kings – Carolina Hurricanes |
1:00 | Pittsburgh Penguins – Colorado Avalanche |
1:00 | Washington Capitals – Toronto Maple Leafs |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Dallas Stars |
3:30 | Edmonton Oilers – Philadelphia Flyers |
4:00 | Anaheim Ducks – Buffalo Sabres |
4:30 | San Jose Sharks – Carolina Hurricanes |
1:00 | Boston Bruins – Tampa Bay Lightning |
1:00 | Montreal Canadiens – Minnesota Wild |
1:00 | New Jersey Devils – New York Rangers |
2:00 | St. Louis Blues – Vancouver Canucks |
2:00 | Winnipeg Jets – New York Islanders |
3:00 | Calgary Flames – Detroit Red Wings |
4:00 | Arizona Coyotes – Nashville Predators |
4:00 | Vegas Golden Knights – Ottawa Senators |
4:30 | Los Angeles Kings – Buffalo Sabres |
Transmisje z wybranych meczów w TVP Sport.
Snooker
English Open
W poniedziałek 14 października rozpocznie się English Open, turniej rankingowy w snookerowym sezonie 2019/2020. Codzienne obszerne relacje na obu antenach Eurosportu.
Siatkówka
FIVB Puchar Świata
Do wtorku 15 października potrwa siatkarski Puchar Świata. W ramach drugiej i trzeciej rundy turnieju reprezentację Polski czekają następujące mecze:
- piątek 11 października, godz. 5:30: Polska – Australia
- niedziela 13 października, godz. 8:00: Polska – Brazylia
- poniedziałek 14 października, godz. 5:30: Polska – Kanada
- wtorek 15 października, godz. 5:30: Polska – Iran
Transmisje na żywo na sportowych kanałach Polsatu, mecze reprezentacji Polski dodatkowo w TVP.