Zapowiedź wydarzeń sportowych zaplanowanych na weekend 27-29 grudnia 2019.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Futbol amerykański | Hokej
Piłka nożna
Anglia | Premier League
W najbliższym tygodniu liga angielska rozegra aż trzy kolejki spotkań. Wśród zaplanowanych meczów szczególnie interesująco zapowiada się pojedynek Leicester City – Liverpool FC (czwartek 26 grudnia, godz. 21:00), oraz spotkania z udziałem Arsenalu Londyn: Arsenal FC – Chelsea FC (niedziela 29 grudnia, godz. 15:00) i Arsenal FC – Manchester United (środa 1 stycznia, godz 21:00).
Pełen terminarz 19. kolejki Premier League:
13:30 | Tottenham Londyn – Brighton and Hove Albion |
16:00 | AFC Bournemouth – Arsenal Londyn |
16:00 | Aston Villa FC – Norwich City |
16:00 | Chelsea FC – Southampton |
16:00 | Crystal Palace – West Ham United |
16:00 | Everton – Burnley FC |
16:00 | Sheffield United – Watford FC |
18:30 | Manchester United – Newcastle United |
21:00 | Leicester City – Liverpool FC |
20:45 | Wolverhampton Wanderers – Manchester City |
Pełen terminarz 20. kolejki Premier League:
13:30 | Brighton and Hove Albion – AFC Bournemouth |
16:00 | Newcastle United – Everton |
16:00 | Southampton – Crystal Palace |
16:00 | Watford FC – Aston Villa FC |
18:30 | Norwich City – Tottenham Londyn |
18:30 | West Ham United – Leicester City |
20:45 | Burnley FC – Manchester United |
15:00 | Arsenal Londyn – Chelsea FC |
17:30 | Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers |
19:00 | Manchester City – Sheffield United |
Pełen terminarz 21. kolejki Premier League:
13:30 | Brighton and Hove Albion – Chelsea FC |
13:30 | Burnley FC – Aston Villa FC |
16:00 | Newcastle United – Leicester City |
16:00 | Southampton – Tottenham Londyn |
16:00 | Watford FC – Wolverhampton Wanderers |
18:30 | Manchester City – Everton |
18:30 | Norwich City – Crystal Palace |
18:30 | West Ham United – AFC Bournemouth |
21:00 | Arsenal Londyn – Manchester United |
21:00 | Liverpool FC – Sheffield United |
Transmisje z większości meczów Premier League na żywo w Canal+ Sport.
Szkocja | Scottish Premiership
Przed końcem roku w lidze szkockiej odbędą się jeszcze dwie kolejki ligowe. Wśród zaplanowanych spotkań absolutnym hitem są kolejne derby Glasgow. Old Firm Derby rozpoczną się w niedzielę 29 grudnia o godz. 13:30.
Pełen terminarz 20. kolejki Scottish Premiership:
13:30 | Heart of Midlothian – Hibernian |
16:00 | Aberdeen – Livingston |
16:00 | Hamilton Academical – St. Johnstone |
16:00 | Glasgow Rangers – Kilmarnock |
16:00 | Ross County – Motherwell |
16:00 | St. Mirren – Celtic Glasgow |
Pełen terminarz 21. kolejki Scottish Premiership:
13:30 | Celtic Glasgow – Glasgow Rangers |
15:00 | Heart of Midlothian – Aberdeen |
16:00 | Livingston – Hibernian |
16:00 | Motherwell – Hamilton Academical |
16:00 | St. Johnstone – Ross County |
16:00 | St. Mirren – Kilmarnock |
Koszykówka
NBA
Harmonogram NBA na najbliższe dni przewiduje poniższe mecze:
22:00 | Boston Celtics – Cleveland Cavaliers |
1:00 | Charlotte Hornets – Oklahoma City Thunder |
1:00 | Orlando Magic – Philadelphia 76ers |
1:30 | Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks |
2:00 | Miami Heat – Indiana Pacers |
4:30 | Golden State Warriors – Phoenix Suns |
23:00 | Denver Nuggets – Memphis Grizzlies |
1:00 | Boston Celtics – Toronto Raptors |
1:00 | New Orleans Pelicans – Indiana Pacers |
2:00 | Miami Heat – Philadelphia 76ers |
2:00 | Washington Wizards – New York Knicks |
2:00 | Chicago Bulls – Atlanta Hawks |
2:00 | Houston Rockets – Brooklyn Nets |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Cleveland Cavaliers |
2:30 | Milwaukee Bucks – Orlando Magic |
2:30 | San Antonio Spurs – Detroit Pistons |
2:30 | Golden State Warriors – Dallas Mavericks |
3:00 | Sacramento Kings – Phoenix Suns |
4:00 | Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers |
4:30 | Los Angeles Clippers – Utah Jazz |
0:00 | Toronto Raptors – Oklahoma City Thunder |
2:00 | Memphis Grizzlies – Charlotte Hornets |
2:00 | New Orleans Pelicans – Houston Rockets |
2:00 | Denver Nuggets – Sacramento Kings |
3:30 | Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks |
1:00 | Orlando Magic – Atlanta Hawks |
1:00 | Washington Wizards – Miami Heat |
2:00 | Chicago Bulls – Milwaukee Bucks |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Brooklyn Nets |
3:00 | Utah Jazz – Detroit Pistons |
4:00 | Portland Trail Blazers – Phoenix Suns |
21:00 | Charlotte Hornets – Boston Celtics |
21:00 | Indiana Pacers – Philadelphia 76ers |
23:00 | Sacramento Kings – Los Angeles Clippers |
1:00 | Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers |
1:00 | Houston Rockets – Denver Nuggets |
1:00 | San Antonio Spurs – Golden State Warriors |
2:00 | Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks |
0:00 | Washington Wizards – Orlando Magic |
1:30 | New York Knicks – Portland Trail Blazers |
2:00 | Milwaukee Bucks – Minnesota Timberwolves |
4:30 | Los Angeles Lakers – Phoenix Suns |
1:00 | Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets |
1:00 | Indiana Pacers – Denver Nuggets |
1:30 | Miami Heat – Toronto Raptors |
2:00 | Chicago Bulls – Utah Jazz |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors |
2:30 | Dallas Mavericks – Brooklyn Nets |
2:30 | San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder |
4:00 | Sacramento Kings – Memphis Grizzlies |
4:30 | Los Angeles Clippers – Detroit Pistons |
Transmisje na żywo z wybranych meczów na sportowych antenach platformy Canal+.
Futbol amerykański
NFL
W niedzielę 29 grudnia odbędzie się ostatnia seria spotkań sezonu regularnego. Mecze wyłonią ostatnich uczestników fazy play-off:
19:00 | Cincinnati Bengals – Cleveland Browns |
19:00 | New England Patriots – Miami Dolphins |
19:00 | Minnesota Vikings – Chicago Bears |
19:00 | Kansas City Chiefs – Los Angeles Chargers |
19:00 | Buffalo Bills – New York Jets |
19:00 | Detroit Lions – Green Bay Packers |
19:00 | Carolina Panthers – New Orleans Saints |
19:00 | Tampa Bay Buccaneers – Atlanta Falcons |
22:25 | New York Giants – Philadelphia Eagles |
22:25 | Houston Texans – Tennessee Titans |
22:25 | Dallas Cowboys – Washington Redskins |
22:25 | Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers |
22:25 | Jacksonville Jaguars – Indianapolis Colts |
22:25 | Denver Broncos – Oakland Raiders |
22:25 | Los Angeles Rams – Arizona Cardinals |
2:20 | Seattle Seahawks – San Francisco 49ers |
Hokej
NHL
W National Hockey League w najbliższych dniach odbędą się następujące mecze:
1:00 | Buffalo Sabres – Boston Bruins |
1:00 | New Jersey Devils – Toronto Maple Leafs |
1:00 | New York Rangers – Carolina Hurricanes |
1:00 | Washington Capitals – Columbus Blue Jackets |
2:00 | Colorado Avalanche – Minnesota Wild |
2:00 | Nashville Predators – Pittsburgh Penguins |
2:00 | Winnipeg Jets – St. Louis Blues |
2:30 | Chicago Blackhawks – New York Islanders |
3:00 | Edmonton Oilers – Calgary Flames |
4:00 | Anaheim Ducks – Vegas Golden Knights |
4:00 | San Jose Sharks – Los Angeles Kings |
1:00 | Dallas Stars – Colorado Avalanche |
1:00 | Toronto Maple Leafs – New York Rangers |
1:00 | Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens |
1:00 | Florida Panthers – Detroit Red Wings |
1:00 | Pittsburgh Penguins – Nashville Predators |
1:00 | Carolina Hurricanes – Washington Capitals |
4:00 | Vancouver Canucks – Los Angeles Kings |
4:00 | Vegas Golden Knights – Arizona Coyotes |
4:30 | San Jose Sharks – Philadelphia Flyers |
21:00 | St. Louis Blues – Winnipeg Jets |
23:00 | Ottawa Senators – New Jersey Devils |
23:00 | Columbus Blue Jackets – Chicago Blackhawks |
0:00 | Minnesota Wild – New York Islanders |
1:00 | Boston Bruins – Buffalo Sabres |
1:00 | Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings |
1:00 | Florida Panthers – Montreal Canadiens |
2:00 | Arizona Coyotes – Dallas Stars |
2:30 | Anaheim Ducks – Philadelphia Flyers |
3:30 | Calgary Flames – Vancouver Canucks |
1:00 | Pittsburgh Penguins – Ottawa Senators |
19:00 | New Jersey Devils – Boston Bruins |
19:00 | Washington Capitals – New York Islanders |
21:00 | Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks |
0:00 | Minnesota Wild – Toronto Maple Leafs |
1:00 | Buffalo Sabres – Tampa Bay Lightning |
1:00 | Carolina Hurricanes – Montreal Canadiens |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Florida Panthers |
1:30 | Detroit Red Wings – San Jose Sharks |
2:00 | Colorado Avalanche – Winnipeg Jets |
3:00 | Los Angeles Kings – Philadelphia Flyers |
3:00 | Calgary Flames – Chicago Blackhawks |
3:00 | Edmonton Oilers – New York Rangers |
3:00 | Arizona Coyotes – St. Louis Blues |
20:00 | Dallas Stars – Nashville Predators |
1:00 | Boston Bruins – Columbus Blue Jackets |
1:00 | Buffalo Sabres – Edmonton Oilers |
1:00 | Montreal Canadiens – Tampa Bay Lightning |
1:00 | New York Islanders – New Jersey Devils |
1:00 | Pittsburgh Penguins – San Jose Sharks |
1:30 | Ottawa Senators – Florida Panthers |
2:00 | Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs |
3:00 | Calgary Flames – New York Rangers |
3:00 | Arizona Coyotes – Anaheim Ducks |
3:30 | Colorado Avalanche – St. Louis Blues |
4:00 | Vancouver Canucks – Chicago Blackhawks |
4:00 | Vegas Golden Knights – Philadelphia Flyers |
Transmisje na żywo z niektórych meczów weekendowych w TVP Sport.