Sport zaplanowany na weekend 2-4 kwietnia 2021, m.in. Legia – Pogoń, Arsenal – Liverpool, PSG – Lille, Atletico – Sevilla, NBA i MotoGP.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Sporty motorowe | Hokej | Żużel
Piłka nożna
Polska | Ekstraklasa
23. kolejka Ekstraklasy została zaplanowana na dwa dni, sobotę i poniedziałek. Najciekawszym meczem nadchodzących dni będzie pojedynek lidera tabeli z wiceliderem: w sobotę o godz. 17:30 Legia podejmie Pogoń.
Pełen terminarz 23. kolejki Ekstraklasy:
12:30 | Wisła Płock – Piast Gliwice |
17:30 | Legia Warszawa – Pogoń Szczecin |
20:00 | Cracovia – Lech Poznań |
12:30 | Górnik Zabrze – Warta Poznań |
15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków |
17:30 | Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław |
20:00 | Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin |
Transmisje w Canal+ i TVP.
Polska | 1 Liga
W weekend w 1 Lidze najciekawiej zapowiada się starcie dwóch drużyn, które niedawno rywalizowały w Ekstraklasie. Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce w sobotę o godz. 17:00.
Pełen terminarz 23. kolejki 1 Ligi:
17:00 | Górnik Łęczna – Chrobry Głogów |
17:40 | GKS Tychy – Arka Gdynia |
12:40 | Miedź Legnica – Radomiak Radom |
12:40 | GKS 1962 Jastrzębie – Puszcza Niepołomice |
13:00 | Apklan Resovia – Odra Opole |
14:00 | Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz |
16:00 | Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź |
17:00 | ŁKS Łódź – GKS Bełchatów |
17:00 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce |
Transmisje w Polsat Sport.
Anglia | Premier League
Arsenal Londyn – Liverpool FC to najważniejszy punkt w piłkarskim weekendzie w Premier League. Początek meczu na Emirates Stadium w sobotę o godz. 21:00.
Pełen terminarz 30. kolejki Premier League:
13:30 | Chelsea FC – West Bromwich Albion |
16:00 | Leeds United – Sheffield United |
18:30 | Leicester City – Manchester City |
21:00 | Arsenal Londyn – Liverpool FC |
13:00 | Southampton – Burnley FC |
15:05 | Newcastle United – Tottenham Londyn |
17:30 | Aston Villa FC – Fulham Londyn |
20:30 | Manchester United – Brighton and Hove Albion |
19:00 | Everton – Crystal Palace |
21:15 | Wolverhampton Wanderers – West Ham United |
Transmisje w Canal+ Sport.
Niemcy | Bundesliga
RB Lipsk – Bayern Monachium, a więc starcie dwóch drużyn przewodzących tabeli Bundesligi, będzie ozdobą nadchodzącej kolejki. Początek meczu w Lipsku w sobotę o godz. 18:30.
Pełen terminarz 27. kolejki Bundesligi:
15:30 | Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt |
15:30 | Bayer Leverkusen – Schalke 04 Galsenkirchen |
15:30 | VfL Wolfsburg – FC Koln |
15:30 | FSV Mainz – Arminia Bielefeld |
15:30 | FC Augsburg – TSG Hoffenheim |
18:30 | RB Lipsk – Bayern Monachium |
20:30 | Borussia Monchengladbach – SC Freiburg |
15:30 | VfB Stuttgart – Werder Brema |
18:00 | Union Berlin – Hertha Berlin |
Transmisje w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Hiszpania | La Liga
Atletico Madryt, lider La Liga w weekend zmierzy się na wyjeździe z Sevillą FC w najciekawszym pojedynku weekendu. Początek meczu w niedzielę o godz. 21:00.
Pełen terminarz 29. kolejki La Liga:
21:00 | Levante UD – SD Huesca |
14:00 | Granada CF – Villarreal CF |
16:15 | Real Madryt – SD Eibar |
18:30 | CA Osasuna – Getafe CF |
14:00 | Deportivo Alaves – Celta Vigo |
16:15 | Elche CF – Real Betis Sevilla |
18:30 | Cadiz CF – Valencia CF |
21:00 | Sevilla FC – Atletico Madryt |
21:00 | FC Barcelona – Real Valladolid CF |
21:00 | Real Sociedad San Sebastian – Athletic Bilbao |
Transmisje w Eleven Sports i Canal+ Sport.
Włochy | Serie A
Wszystkie mecze 29. serii spotkań ligi włoskiej odbędą się w sobotę. Szczególnie interesująco zapowiadają się derby Turynu, początek o godz. 18:00.
Pełen terminarz 29. kolejki Serie A:
12:30 | AC Milan – Sampdoria Genua |
15:00 | Atalanta Bergamo – Udinese Calcio |
15:00 | Benevento – AC Parma |
15:00 | Cagliari – Hellas Verona |
15:00 | Genoa – Fiorentina |
15:00 | Lazio Rzym – Spezia |
15:00 | SSC Napoli – Crotone |
15:00 | Sassuolo – AS Roma |
18:00 | Torino FC – Juventus Turyn |
20:45 | Bologna – Inter Mediolan |
Transmisje w Eleven Sports.
Francja | Ligue 1
W weekend starcie na szczycie tabeli ligi francuskiej. W sobotę o godz. 17:00 Paris Saint-Germain zmierzy się z OSC Lille.
Pełen terminarz 31. kolejki Ligue 1:
13:00 | AS Monaco – FC Metz |
17:00 | Paris Saint-Germain – OSC Lille |
21:00 | RC Lens – Olympique Lyon |
13:00 | Angers SCO – Montpellier |
15:00 | Girondins Bordeaux – RC Strasbourg Alsace |
15:00 | FC Lorient – Stade Brestois 29 |
15:00 | FC Nantes – OGC Nice |
15:00 | Stade de Reims – Stade Rennais FC |
17:05 | Nimes – AS Saint-Etienne |
21:00 | Olympique Marsylia – Dijon FCO |
Transmisje w Eleven Sports i Canal+ Sport.
Holandia | Eredivisie
W lidze holenderskiej przewodzący tabeli Ajax Amsterdam zmierzy się na wyjeździe z SC Heerenveen. Początek meczu w niedzielę o godz. 16:45.
Pełen terminarz 28. kolejki Eredivisie:
18:45 | VVV-Venlo – FC Groningen |
20:00 | FC Twente – Vitesse Arnhem |
20:00 | Willem II – AZ Alkmaar |
21:00 | Sparta Rotterdam – PEC Zwolle |
12:15 | Feyenoord Rotterdam – Fortuna Sittard |
14:30 | ADO Den Haag – FC Utrecht |
14:30 | PSV Eindhoven – Heracles Almelo |
16:45 | FC Emmen – RKC Waalwijk |
16:45 | SC Heerenveen – Ajax Amsterdam |
Transmisje w Polsat Sport.
Portugalia | Primeira Liga
Lider ligi portugalskiej Sporting Lizbona w 25. serii spotkań zmierzy się na wyjeździe z Moreirense FC. Początek meczu w poniedziałek o godz. 22:00.
Pełen terminarz 25. kolejki Primeira Liga:
21:30 | CD Nacional – Portimonense |
19:00 | Rio Ave FC – Gil Vicente FC |
21:30 | FC Porto – Santa Clara |
16:00 | Belenenses SAD – Boavista Porto |
18:30 | Vitoria Guimaraes – CD Tondela |
21:00 | FC Famalicao – FC Pacos de Ferreira |
19:45 | SC Farense – SC Braga |
20:00 | Benfica Lizbona – CS Maritimo |
22:00 | Moreirense FC – Sporting Lizbona |
Transmisje w Eleven Sports.
UEFA | Liga Mistrzów
Po przerwie na rozgrywki reprezentacji, powracają europejskie rozgrywki klubowe. W Lidze Mistrzów pora na pierwsze mecze 1/4 finału:
21:00 | Real Madrid CF – Liverpool FC |
21:00 | Manchester City FC – Borussia Dortmund |
21:00 | Bayern Monachium – Paris Saint-Germain |
21:00 | FC Porto – Chelsea FC |
Transmisje w Polsat Sport Premium i TVP.
UEFA | Liga Europy
Wraz z Ligą Mistrzów, pierwsze mecze ćwierćfinałowe rozegra Liga Europy:
21:00 | GNK Dinamo Zagreb – Villarreal CF |
21:00 | AFC Ajax – AS Roma |
21:00 | Arsenal FC – SK Slavia Praha |
21:00 | Granada CF – Manchester United FC |
Transmisje w Polsat Sport.
Koszykówka
NBA
Trwa sezon regularny najlepszej koszykarskiej ligi świata:
1:00 | Toronto Raptors – Golden State Warriors |
1:30 | Boston Celtics – Houston Rockets |
1:30 | New York Knicks – Dallas Mavericks |
2:00 | Indiana Pacers – Charlotte Hornets |
2:00 | Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves |
3:00 | New Orleans Pelicans – Atlanta Hawks |
3:00 | Utah Jazz – Chicago Bulls |
4:00 | Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder |
4:00 | Portland Trail Blazers – Milwaukee Bucks |
4:00 | Sacramento Kings – Los Angeles Lakers |
1:00 | Dallas Mavericks – Canal+Sport |
2:00 | Detroit Pistons – New York Knicks |
2:00 | Miami Heat – Cleveland Cavaliers |
2:00 | Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves |
3:00 | San Antonio Spurs – Indiana Pacers |
3:00 | Utah Jazz – Orlando Magic |
4:00 | Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder |
4:00 | Sacramento Kings – Milwaukee Bucks |
20:00 | Chicago Bulls – Brooklyn Nets |
21:30 | Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers |
0:00 | Boston Celtics – Charlotte Hornets |
1:00 | Philadelphia 76ers – Memphis Grizzlies |
1:30 | Atlanta Hawks – Golden State Warriors |
2:00 | Houston Rockets – New Orleans Pelicans |
4:00 | Denver Nuggets – Orlando Magic |
1:00 | Brooklyn Nets – New York Knicks |
1:00 | Toronto Raptors – Washington Wizards |
1:00 | Dallas Mavericks – Utah Jazz |
1:00 | Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings |
1:00 | Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons |
1:00 | San Antonio Spurs – Cleveland Cavaliers |
2:00 | Houston Rockets – Phoenix Suns |
1:00 | Indiana Pacers – Chicago Bulls |
1:30 | Atlanta Hawks – New Orleans Pelicans |
1:30 | Boston Celtics – Philadelphia 76ers |
1:30 | Toronto Raptors – Los Angeles Lakers |
2:00 | Miami Heat – Memphis Grizzlies |
3:00 | Denver Nuggets – Detroit Pistons |
4:00 | Golden State Warriors – Milwaukee Bucks |
4:00 | Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers |
1:00 | Indiana Pacers – Minnesota Timberwolves |
1:00 | Orlando Magic – Washington Wizards |
1:30 | Boston Celtics – New York Knicks |
1:30 | New Orleans Pelicans – Canal+Sport |
2:00 | Atlanta Hawks – Memphis Grizzlies |
2:00 | Oklahoma City Thunder – Charlotte Hornets |
2:00 | Houston Rockets – Dallas Mavericks |
3:00 | Denver Nuggets – San Antonio Spurs |
4:00 | Phoenix Suns – Utah Jazz |
1:30 | Toronto Raptors – Chicago Bulls |
1:30 | Miami Heat – Los Angeles Lakers |
2:00 | Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers |
3:00 | Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks |
4:00 | Utah Jazz – Portland Trail Blazers |
4:00 | Phoenix Suns – Canal+Sport |
4:00 | Sacramento Kings – Detroit Pistons |
Transmisje w Canal+ Sport.
Sporty motorowe
MotoGP
Runda 2 – GP Dohy
Tydzień po rywalizacji o Grand Prix Kataru, zawodnicy MotoGP zmierzą się ponownie na Losail International Circuit. Zmagania o Grand Prix Dohy przebiegną wg harmonogramu:
Transmisje w Polsat Sport Extra.
Moto2
Runda 2 – GP Dohy
Oprócz MotoGP, o GP Dohy będą rywalizować serie towarzyszące. W Moto2 plan przewiduje:
Transmisje w Polsat Sport Extra.
Moto3
Runda 2 – GP Dohy
Harmonogram weekendu w klasie Moto3 zakłada:
Transmisje w Polsat Sport Extra.
Hokej
NHL
W NHL pora na kolejne mecze sezonu regularnego:
1:00 | New Jersey Devils – Washington Capitals |
2:00 | Winnipeg Jets – Toronto Maple Leafs |
3:00 | Edmonton Oilers – Calgary Flames |
3:00 | Colorado Avalanche – St. Louis Blues |
4:00 | Anaheim Ducks – Arizona Coyotes |
4:00 | Los Angeles Kings – San Jose Sharks |
19:00 | Boston Bruins – Pittsburgh Penguins |
19:00 | Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings |
21:00 | Nashville Predators – Chicago Blackhawks |
1:00 | Buffalo Sabres – New York Rangers |
1:00 | New York Islanders – Philadelphia Flyers |
1:00 | Carolina Hurricanes – Dallas Stars |
1:00 | Florida Panthers – Columbus Blue Jackets |
1:00 | Montreal Canadiens – Ottawa Senators |
3:00 | Vegas Golden Knights – Minnesota Wild |
3:00 | Colorado Avalanche – St. Louis Blues |
4:00 | Los Angeles Kings – San Jose Sharks |
4:00 | Edmonton Oilers – Vancouver Canucks |
6:00 | Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings |
21:00 | New Jersey Devils – Washington Capitals |
23:00 | Florida Panthers – Columbus Blue Jackets |
1:00 | Carolina Hurricanes – Dallas Stars |
3:00 | Anaheim Ducks – Arizona Coyotes |
3:00 | Calgary Flames – Toronto Maple Leafs |
3:00 | Winnipeg Jets – Vancouver Canucks |
1:00 | Boston Bruins – Philadelphia Flyers |
1:00 | Montreal Canadiens – Edmonton Oilers |
2:00 | St. Louis Blues – Vegas Golden Knights |
2:00 | Minnesota Wild – Colorado Avalanche |
3:30 | Calgary Flames – Toronto Maple Leafs |
4:00 | Los Angeles Kings – Arizona Coyotes |
1:00 | New Jersey Devils – Buffalo Sabres |
1:00 | New York Islanders – Washington Capitals |
1:00 | New York Rangers – Pittsburgh Penguins |
1:00 | Philadelphia Flyers – Boston Bruins |
1:00 | Carolina Hurricanes – Florida Panthers |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning |
1:30 | Detroit Red Wings – Nashville Predators |
2:00 | Chicago Blackhawks – Dallas Stars |
2:00 | Winnipeg Jets – Vancouver Canucks |
4:30 | San Jose Sharks – Anaheim Ducks |
23:00 | Ottawa Senators – Edmonton Oilers |
1:30 | Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens |
3:00 | St. Louis Blues – Vegas Golden Knights |
3:00 | Minnesota Wild – Colorado Avalanche |
4:00 | Los Angeles Kings – Arizona Coyotes |
1:00 | Buffalo Sabres – New Jersey Devils |
1:00 | New York Islanders – Philadelphia Flyers |
1:00 | New York Rangers – Pittsburgh Penguins |
1:00 | Washington Capitals – Boston Bruins |
1:00 | Carolina Hurricanes – Florida Panthers |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Tampa Bay Lightning |
1:00 | Montreal Canadiens – Winnipeg Jets |
1:30 | Detroit Red Wings – Nashville Predators |
2:00 | Chicago Blackhawks – Dallas Stars |
3:00 | Calgary Flames – Vancouver Canucks |
Żużel
Speedway Ekstraliga
W niedzielę 4 kwietnia nowy sezon zainauguruje żużlowa Ekstraliga. Na ten dzień zostały zaplanowane pierwsze dwa mecze sezonu:
16:30 | Get Well Toruń – RM Solar Falubaz Zielona Góra |
19:15 | Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów |
Transmisje w nSport+ i Eleven Sports.