Wydarzenia sportowe zaplanowane na weekend 29-31 października 2021, m.in. Tottenham – Manchester United, AS Roma – AC Milan, PSG – Lille.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Sporty motorowe | Futbol amerykański | Rugby | Hokej | Snooker
Piłka nożna
Polska | Ekstraklasa
Terminarz 13. kolejki Ekstraklasy:
18:00 | Cracovia – Radomiak Radom |
20:30 | Stal Mielec – Lech Poznań |
12:30 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Śląsk Wrocław |
15:00 | Warta Poznań – Lechia Gdańsk |
17:30 | Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin |
20:00 | Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice |
12:30 | Wisła Płock – Wisła Kraków |
15:00 | Górnik Łęczna – Raków Częstochowa |
17:30 | Legia Warszawa – Pogoń Szczecin |
Transmisje w Canal+ Sport i TVP.
Polska | 1 Liga
Terminarz 15. kolejki 1 Ligi:
18:00 | Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa |
20:30 | Korona Kielce – Odra Opole |
12:40 | GKS Jastrzębie – GKS Katowice |
18:00 | Apklan Resovia Rzeszów – Widzew Łódź |
20:30 | ŁKS Łódź – Górnik Polkowice |
12:40 | Miedź Legnica – Arka Gdynia |
15:00 | Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec |
18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów |
20:30 | Puszcza Niepołomice – GKS Tychy |
Transmisje w Polsat Sport.
Anglia | Premier League
Terminarz 10. kolejki Premier League:
13:30 | Leicester City – Arsenal Londyn |
16:00 | Burnley FC – Brentford |
16:00 | Liverpool FC – Brighton and Hove Albion |
16:00 | Manchester City – Crystal Palace |
16:00 | Newcastle United – Chelsea FC |
16:00 | Watford FC – Southampton |
18:30 | Tottenham Londyn – Manchester United |
15:00 | Norwich City – Leeds United |
17:30 | Aston Villa FC – West Ham United |
21:00 | Wolverhampton Wanderers – Everton |
Transmisje w Canal+ Sport.
Niemcy | Bundesliga
Terminarz 10. kolejki Bundesligi:
20:30 | TSG Hoffenheim – Hertha Berlin |
20:30 | Borussia Dortmund – Köln |
20:30 | Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg |
20:30 | Union Berlin – Bayern Monachium |
20:30 | Freiburg – Fürth |
20:30 | Bielefeld – Mainz |
18:30 | Eintracht Frankfurt – RB Lipsk |
18:30 | Augsburg – Stuttgart |
17:30 | Borussia Monchengladbach – VfL Bochum 1848 |
Transmisje w viaplay.
Hiszpania | La Liga
Terminarz 12. kolejki La Liga:
14:00 | Elche CF – Real Madryt |
16:15 | Sevilla FC – CA Osasuna |
18:30 | Valencia CF – Villarreal CF |
21:00 | FC Barcelona – Deportivo Alaves |
14:00 | Cadiz CF – RCD Mallorca |
16:15 | Atletico Madryt – Real Betis Sevilla |
18:30 | Getafe CF – RCD Espanyol Barcelona |
21:00 | Real Sociedad San Sebastian – Athletic Bilbao |
18:30 | Rayo Vallecano – Celta Vigo |
21:00 | Levante UD – Granada CF |
Transmisje w Eleven Sports i Canal+ Sport.
Włochy | Serie A
Terminarz 11. kolejki Serie A:
15:00 | Atalanta Bergamo – Lazio Rzym |
18:00 | Hellas Verona – Juventus Turyn |
20:45 | Torino FC – Sampdoria Genua |
12:30 | Inter Mediolan – Udinese Calcio |
15:00 | Fiorentina – Spezia |
15:00 | Genoa – Venezia |
15:00 | Sassuolo – Empoli |
18:00 | Salernitana – SSC Napoli |
20:45 | AS Roma – AC Milan |
20:45 | Bologna – Cagliari |
Transmisje w Eleven Sports.
Francja | Ligue 1
Terminarz 12. kolejki Ligue 1:
21:00 | Paris Saint-Germain – OSC Lille |
17:00 | FC Metz – AS Saint-Etienne |
21:00 | Olympique Lyon – RC Lens |
13:00 | Angers SCO – OGC Nice |
15:00 | Girondins Bordeaux – Stade de Reims |
15:00 | Montpellier – FC Nantes |
15:00 | RC Strasbourg Alsace – FC Lorient |
15:00 | Troyes AC – Stade Rennais FC |
17:00 | Stade Brestois 29 – AS Monaco |
20:45 | Clermont Foot 63 – Olympique Marsylia |
Transmisje w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Holandia | Eredivisie
Terminarz 11. kolejki Eredivisie:
16:30 | PSV Eindhoven – FC Twente |
18:45 | Heracles Almelo – Ajax Amsterdam |
20:00 | SC Heerenveen – Vitesse Arnhem |
21:00 | AZ Alkmaar – PEC Zwolle |
12:15 | Sparta Rotterdam – Feyenoord Rotterdam |
14:30 | N.E.C. Nijmegen – FC Groningen |
16:45 | RKC Waalwijk – SC Cambuur |
16:45 | FC Utrecht – Willem II |
20:00 | Go Ahead Eagles – Fortuna Sittard |
Transmisje w Polsat Sport.
Portugalia | Primeira Liga
Terminarz 10. kolejki Primeira Liga:
21:15 | FC Arouca – CD Tondela |
18:00 | FC Porto – Boavista Porto |
20:00 | Estoril Praia – Benfica Lizbona |
22:15 | Sporting Lizbona – Vitoria Guimaraes |
16:30 | CS Maritimo – Gil Vicente FC |
19:00 | Belenenses SAD – Santa Clara |
21:30 | FC Famalicao – FC Vizela |
20:00 | SC Braga – Portimonense |
22:15 | Moreirense FC – FC Pacos de Ferreira |
Transmisje w Eleven Sports.
Szkocja | Scottish Premiership
Terminarz 12. kolejki Scottish Premiership:
16:00 | Aberdeen – Heart of Midlothian |
16:00 | Celtic Glasgow – Livingston |
16:00 | Dundee United – St. Johnstone |
16:00 | Ross County – Hibernian |
16:00 | St. Mirren – Dundee FC |
13:00 | Motherwell – Glasgow Rangers |
Transmisje w Polsat Sport.
UEFA | Liga Mistrzów
Terminarz 4. kolejki Ligi Mistrzów:
18:45 | VfL Wolfsburg – FC Salzburg (Grupa G) |
18:45 | Malmo FF – Chelsea FC (Grupa H) |
21:00 | Dynamo Kijów – FC Barcelona (Grupa E) |
21:00 | Bayern Monachium – Benfica Lizbona (Grupa E) |
21:00 | Villarreal CF – BSC Young Boys (Grupa F) |
21:00 | Atalanta Bergamo – Manchester United (Grupa F) |
21:00 | Sevilla FC – LOSC Lille (Grupa G) |
21:00 | Juventus Turyn – FC Zenit (Grupa H) |
18:45 | AC Milan – FC Porto (Grupa B) |
18:45 | Real Madryt – FC Shakhtar Donetsk (Grupa D) |
21:00 | Manchester City – Club Brugge (Grupa A) |
21:00 | RB Lipsk – Paris Saint-Germain (Grupa A) |
21:00 | Liverpool FC – Club Atlético de Madrid (Grupa B) |
21:00 | Sporting Lizbona – Beşiktaş JK (Grupa C) |
21:00 | Borussia Dortmund – AFC Ajax (Grupa C) |
21:00 | Sheriff – Inter Mediolan (Grupa D) |
Transmisje w Polsat Sport Premium i TVP.
UEFA | Liga Europy
Terminarz 4. kolejki Ligi Europy:
18:45 | Brondby – Rangers FC (Grupa A) |
18:45 | Olympique Lyon – AC Sparta Praha (Grupa A) |
18:45 | Real Sociedad San Sebastian – SK Sturm Graz (Grupa B) |
18:45 | AS Monaco – PSV Eindhoven (Grupa B) |
18:45 | Legia – SSC Napoli (Grupa C) |
18:45 | Olympiacos Pireus – Eintracht Frankfurt (Grupa D) |
18:45 | Galatasaray Stambuł – FC Lokomotiv Moskva (Grupa E) |
18:45 | KRC Genk – West Ham United FC (Grupa H) |
21:00 | Leicester City – FC Spartak Moskva (Grupa C) |
21:00 | Antwerp – Fenerbahçe SK (Grupa D) |
21:00 | Olympique Marsylia – SS Lazio (Grupa E) |
21:00 | Crvena Zvezda – FC Midtjylland (Grupa F) |
21:00 | SC Braga – PFC Ludogorets 1945 (Grupa F) |
21:00 | Ferencvaros TC – Celtic FC (Grupa G) |
21:00 | Bayer Leverkusen – Real Betis Balompié (Grupa G) |
21:00 | Dynamo Zagrzeb – Rapid Wiedeń (Grupa H) |
Transmisje w viaplay.
UEFA | Liga Konferencji
Terminarz 4. kolejki Ligi Konferencji:
16:30 | Flora – Anorthosis Famagusta FC (Grupa B) |
16:30 | Kairat – Qarabağ FK (Grupa H) |
18:45 | M. Tel-Aviv – HJK Helsinki (Grupa A) |
18:45 | LASK Linz – Alashkert FC (Grupa A) |
18:45 | Gent – FK Partizan (Grupa B) |
18:45 | Zorya Luhansk – PFC CSKA-Sofia (Grupa C) |
18:45 | Randers – FK Jablonec (Grupa D) |
18:45 | AZ Alkmaar – CFR 1907 Cluj (Grupa D) |
18:45 | Lincoln Red Imps – ŠK Slovan Bratislava (Grupa F) |
18:45 | Omonoia – FC Basel 1893 (Grupa H) |
21:00 | AS Roma – FK Bodø/Glimt (Grupa C) |
21:00 | Union Berlin – Feyenoord Rotterdam (Grupa E) |
21:00 | Slavia Praga – Maccabi Haifa FC (Grupa E) |
21:00 | PAOK Saloniki – F.C. Copenhagen (Grupa F) |
21:00 | Tottenham Londyn – Vitesse Arnhem (Grupa G) |
21:00 | Stade Rennais FC – NŠ Mura (Grupa G) |
Transmisje w viaplay.
Koszykówka
NBA
W najbliższym tygodniu NBA odbędą się następujące mecze:
1:00 | Toronto Raptors – Orlando Magic |
1:30 | Brooklyn Nets – Indiana Pacers |
1:30 | Miami Heat – Charlotte Hornets |
2:00 | New Orleans Pelicans – Sacramento Kings |
4:00 | Denver Nuggets – Dallas Mavericks |
4:00 | Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers |
4:30 | Los Angeles Lakers – Cleveland Cavaliers |
23:00 | Washington Wizards – Boston Celtics |
1:00 | Detroit Pistons – Orlando Magic |
1:00 | New Orleans Pelicans – New York Knicks |
1:30 | Indiana Pacers – Toronto Raptors |
1:30 | Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks |
2:00 | Chicago Bulls – Utah Jazz |
2:00 | Memphis Grizzlies – Miami Heat |
2:00 | Milwaukee Bucks – San Antonio Spurs |
2:30 | Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder |
3:00 | Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets |
4:00 | Phoenix Suns – Cleveland Cavaliers |
21:30 | Dallas Mavericks – Sacramento Kings |
1:00 | Charlotte Hornets – Portland Trail Blazers |
1:00 | Milwaukee Bucks – Utah Jazz |
1:30 | Brooklyn Nets – Detroit Pistons |
4:30 | Los Angeles Lakers – Houston Rockets |
1:00 | Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers |
1:00 | Indiana Pacers – San Antonio Spurs |
1:00 | Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers |
1:30 | Atlanta Hawks – Washington Wizards |
1:30 | Boston Celtics – Chicago Bulls |
1:30 | New York Knicks – Toronto Raptors |
2:00 | Memphis Grizzlies – Denver Nuggets |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Orlando Magic |
4:30 | Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder |
1:00 | Detroit Pistons – Milwaukee Bucks |
1:30 | Dallas Mavericks – Miami Heat |
3:00 | Utah Jazz – Sacramento Kings |
4:00 | Phoenix Suns – New Orleans Pelicans |
4:30 | Los Angeles Lakers – Houston Rockets |
1:00 | Cleveland Cavaliers – Portland Trail Blazers |
1:00 | Indiana Pacers – New York Knicks |
1:00 | Orlando Magic – Boston Celtics |
1:00 | Philadelphia 76ers – Chicago Bulls |
1:00 | Washington Wizards – Toronto Raptors |
1:30 | Brooklyn Nets – Atlanta Hawks |
2:00 | Memphis Grizzlies – Denver Nuggets |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Los Angeles Clippers |
2:30 | San Antonio Spurs – Dallas Mavericks |
4:00 | Golden State Warriors – Charlotte Hornets |
4:00 | Sacramento Kings – New Orleans Pelicans |
1:00 | Detroit Pistons – Philadelphia 76ers |
1:30 | Atlanta Hawks – Utah Jazz |
1:30 | Miami Heat – Boston Celtics |
4:00 | Phoenix Suns – Houston Rockets |
4:30 | Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder |
Transmisje na żywo w Canal+ Sport.
Sporty motorowe
WEC | World Endurance Championship
Runda 5 – Bahrajn
Przedostatni wyścig sezonu World Endurance Championship 2021 odbędzie się w sobotę 30 października o godz. 10:00. Transmisje z 6-godzinnej rywalizacji w Eurosporcie.
NASCAR
Runda 35 – Martinsville Speedway, Virginia
Przedostatni wyścig sezonu 2021 NASCAR wystartuje w niedzielę 31 października o godz. 20:00. Relacja z owalu w Virginii na żywo w Motowizji.
Futbol amerykański
NFL
Ósmy tydzień rywalizacji w NFL rozpocznie hitowo zapowiadające się starcie niepokonanych do tej pory Arizona Cardinals (7-0) z Green Bay Packers (6-1).
Rugby
Autumn Internationals
Najlepsze reprezentacje w rugby rozpoczynają cykl meczów kończących sezon. Transmisję z najciekawszego pojedynku weekendu Walia – Nowa Zelandia, przeprowadzi Canal+ Sport. Początek w sobotę 30 października o godz. 18:25.
Hokej
NHL
W najbliższym tygodniu w najlepszej hokejowej lidze świata odbędą się mecze:
1:00 | Detroit Red Wings – Florida Panthers |
1:00 | New York Rangers – Columbus Blue Jackets |
1:00 | Washington Capitals – Arizona Coyotes |
1:00 | Carolina Hurricanes – Chicago Blackhawks |
2:00 | Vegas Golden Knights – Anaheim Ducks |
2:30 | Dallas Stars – Ottawa Senators |
19:30 | Nashville Predators – New York Islanders |
22:00 | Los Angeles Kings – Montreal Canadiens |
1:00 | San Jose Sharks – Winnipeg Jets |
1:00 | Boston Bruins – Florida Panthers |
1:00 | Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings |
1:00 | Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils |
2:00 | St. Louis Blues – Chicago Blackhawks |
3:00 | Colorado Avalanche – Minnesota Wild |
4:00 | Vancouver Canucks – Edmonton Oilers |
4:00 | Calgary Flames – Philadelphia Flyers |
19:00 | Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes |
22:00 | Anaheim Ducks – Montreal Canadiens |
22:00 | Los Angeles Kings – Buffalo Sabres |
23:00 | New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets |
3:00 | Seattle – New York Rangers |
1:00 | Tampa Bay Lightning – Washington Capitals |
2:00 | Chicago Blackhawks – Ottawa Senators |
3:30 | Edmonton Oilers – Seattle |
1:00 | Toronto Maple Leafs – Vegas Golden Knights |
1:00 | Montreal Canadiens – Detroit Red Wings |
1:00 | Philadelphia Flyers – Arizona Coyotes |
2:00 | Minnesota Wild – Ottawa Senators |
2:00 | Winnipeg Jets – Dallas Stars |
3:00 | Calgary Flames – Nashville Predators |
4:00 | Vancouver Canucks – New York Rangers |
4:00 | Anaheim Ducks – New Jersey Devils |
4:30 | San Jose Sharks – Buffalo Sabres |
2:30 | Edmonton Oilers – Nashville Predators |
2:30 | Chicago Blackhawks – Carolina Hurricanes |
3:00 | Colorado Avalanche – Columbus Blue Jackets |
4:00 | Los Angeles Kings – St. Louis Blues |
1:00 | Boston Bruins – Detroit Red Wings |
1:00 | Toronto Maple Leafs – Tampa Bay Lightning |
1:00 | Montreal Canadiens – New York Islanders |
1:00 | Ottawa Senators – Vegas Golden Knights |
1:00 | Florida Panthers – Washington Capitals |
1:00 | Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers |
3:00 | Calgary Flames – Dallas Stars |
4:00 | Seattle – Buffalo Sabres |
4:30 | San Jose Sharks – St. Louis Blues |
Transmisje w viaplay.
Snooker
English Open
W poniedziałek 1 listopada rozpocznie się English Open. Rankingowy turniej potrwa tydzień, do niedzieli 7 listopada. Relacje z kolejnych faz turnieju w Eurosporcie.