Wydarzenia sportowe zaplanowane na weekend 25-27 lutego 2022, m.in. Lazio – Napoli, Olympique Lyon – Lille, NBA, NHL i IndyCar.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Sporty motorowe | Rugby | Hokej | Snooker
Piłka nożna
Polska | Ekstraklasa
Terminarz 23. kolejki Ekstraklasy:
18:00 | Raków Częstochowa – Wisła Płock |
20:30 | Legia Warszawa – Wisła Kraków |
15:00 | Pogoń Szczecin – Lech Poznań |
17:30 | Górnik Łęczna – Stal Mielec |
20:00 | Piast Gliwice – Górnik Zabrze |
12:30 | Jagiellonia Białystok – Warta Poznań |
15:00 | Radomiak Radom – Lechia Gdańsk |
17:30 | Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin |
18:00 | Cracovia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
Transmisje w Canal+ Sport i TVP.
Polska | 1 Liga
Terminarz 21. kolejki 1 Ligi:
18:00 | Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole |
20:30 | Widzew Łódź – Arka Gdynia |
12:40 | Korona Kielce – Stomil Olsztyn |
18:00 | Puszcza Niepołomice – Resovia |
20:30 | GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź |
12:40 | GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała |
15:00 | Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice |
18:00 | Chrobry Głogów – Górnik Polkowice |
18:00 | Skra Częstochowa – Miedź Legnica |
Transmisje w Polsat Sport.
Anglia | Premier League
Terminarz 27. kolejki Premier League:
21:00 | Southampton FC – Norwich City |
13:30 | Leeds United – Tottenham Londyn |
16:00 | Brentford FC – Newcastle United |
16:00 | Brighton and Hove Albion – Aston Villa FC |
16:00 | Crystal Palace – Burnley FC |
16:00 | Manchester United – Watford FC |
18:30 | Everton – Manchester City |
15:00 | West Ham United – Wolverhampton Wanderers |
20:45 | Burnley FC – Leicester City |
Transmisje w Canal+ Sport.
Niemcy | Bundesliga
Terminarz 24. kolejki Bundesligi:
20:30 | TSG 1899 Hoffenheim – VfB Stuttgart |
15:30 | Bayer Leverkusen – Arminia Bielefeld |
15:30 | Union Berlin – FSV Mainz |
15:30 | Borussia Monchengladbach – VfL Wolfsburg |
15:30 | SC Freiburg – Hertha Berlin |
15:30 | SpVgg Greuther Fürth – FC Koln |
18:30 | Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium |
15:30 | VfL Bochum – RB Lipsk |
17:30 | FC Augsburg – Borussia Dortmund |
Transmisje w viaplay.
Hiszpania | La Liga
Terminarz 26. kolejki La Liga:
21:00 | Levante UD – Elche CF |
14:00 | RCD Mallorca – Valencia CF |
16:15 | Getafe CF – Deportivo Alaves |
18:30 | Rayo Vallecano – Real Madryt |
21:00 | Atletico Madryt – Celta Vigo |
14:00 | Villarreal CF – Espanyol Barcelona |
16:15 | Sevilla FC – Real Betis Sevilla |
18:30 | Real Sociedad San Sebastian – Osasuna Pampeluna |
21:00 | FC Barcelona – Athletic Bilbao |
21:00 | Granada CF – Cadiz CF |
Transmisje w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Włochy | Serie A
Terminarz 27. kolejki Serie A:
18:45 | AC Milan – Udinese Calcio |
21:00 | Genoa CFC – Inter Mediolan |
15:00 | US Salernitana 1919 – Bologna FC 1909 |
18:00 | Empoli FC – Juventus Turyn |
20:45 | US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina |
12:30 | Torino FC – Cagliari Calcio |
15:00 | Hellas Verona – Venezia FC |
18:00 | Spezia Calcio – AS Roma |
20:45 | Lazio Rzym – SSC Napoli |
20:45 | Atalanta Bergamo – Sampdoria Genua |
Transmisje w Eleven Sports.
Francja | Ligue 1
Terminarz 26. kolejki Ligue 1:
21:00 | Montpellier – Stade Rennais FC |
17:00 | RC Strasbourg Alsace – OGC Nice |
21:00 | Paris Saint-Germain – AS Saint-Etienne |
13:00 | AS Monaco – Stade de Reims |
15:00 | Angers SCO – RC Lens |
15:00 | Stade Brestois 29 – FC Lorient |
15:00 | Clermont Foot 63 – Girondins Bordeaux |
15:00 | FC Metz – FC Nantes |
17:05 | Troyes AC – Olympique Marsylia |
20:45 | Olympique Lyon – OSC Lille |
Transmisje w Eleven Sports i Canal+ Sport.
Holandia | Eredivisie
Terminarz 24. kolejki Eredivisie:
20:00 | RKC Waalwijk – FC Twente |
16:30 | Heracles Almelo – PEC Zwolle |
18:45 | FC Groningen – Willem II |
21:00 | SC Cambuur – Fortuna Sittard |
12:15 | AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam |
12:15 | Vitesse Arnhem – N.E.C. Nijmegen |
14:30 | Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven |
16:45 | Go Ahead Eagles – Ajax Amsterdam |
20:00 | SC Heerenveen – FC Utrecht |
Transmisje w Polsat Sport.
Portugalia | Primeira Liga
Terminarz 24. kolejki Primeira Liga:
21:15 | Belenenses SAD – FC Pacos de Ferreira |
16:30 | FC Famalicao – CD Tondela |
19:00 | CS Maritimo – Sporting Lizbona |
21:30 | FC Arouca – Moreirense FC |
16:30 | FC Vizela – Portimonense |
19:00 | Benfica Lizbona – Vitoria Guimaraes |
19:00 | Estoril Praia – Boavista Porto |
21:30 | FC Porto – Gil Vicente FC |
21:15 | SC Braga – Santa Clara |
Transmisje w Eleven Sports.
Szkocja | Scottish Premiership
Terminarz 28. kolejki Scottish Premiership:
16:00 | Aberdeen – Dundee United |
16:00 | Dundee FC – Livingston |
16:00 | Ross County – St. Johnstone |
16:00 | St. Mirren – Heart of Midlothian |
13:00 | Hibernian – Celtic Glasgow |
16:00 | Glasgow Rangers – Motherwell |
Terminarz 29. kolejki Scottish Premiership:
20:45 | Celtic Glasgow – St. Mirren |
20:45 | Dundee FC – Hibernian |
20:45 | Heart of Midlothian – Aberdeen |
20:45 | Livingston – Dundee United |
20:45 | Motherwell – Ross County |
20:45 | St. Johnstone – Glasgow Rangers |
Transmisje w Polsat Sport.
Koszykówka
NBA
Pierwszy tydzień po weekendzie Gwiazd upłynie wg harmonogramu:
1:00 | Charlotte Hornets – Toronto Raptors |
1:00 | Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder |
1:00 | Orlando Magic – Houston Rockets |
1:00 | Washington Wizards – San Antonio Spurs |
1:30 | New York Knicks – Miami Heat |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Philadelphia 76ers |
3:00 | Phoenix Suns – New Orleans Pelicans |
3:00 | Utah Jazz – Dallas Mavericks |
4:00 | Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers |
6:00 | Detroit Pistons – Boston Celtics |
1:30 | Atlanta Hawks – Toronto Raptors |
2:00 | Cleveland Cavaliers – Washington Wizards |
2:00 | Miami Heat – San Antonio Spurs |
2:00 | Chicago Bulls – Memphis Grizzlies |
2:30 | Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets |
3:00 | Denver Nuggets – Sacramento Kings |
19:00 | New York Knicks – Philadelphia 76ers |
21:30 | Phoenix Suns – Utah Jazz |
23:00 | Indiana Pacers – Boston Celtics |
1:00 | Charlotte Hornets – Detroit Pistons |
1:00 | Houston Rockets – Los Angeles Clippers |
1:30 | Golden State Warriors – Dallas Mavericks |
3:00 | Portland Trail Blazers – Denver Nuggets |
4:00 | Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans |
1:00 | Cleveland Cavaliers – Minnesota Timberwolves |
1:00 | Orlando Magic – Indiana Pacers |
1:30 | Brooklyn Nets – Toronto Raptors |
1:30 | Miami Heat – Chicago Bulls |
2:00 | Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs |
2:00 | Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets |
2:00 | Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings |
1:00 | Washington Wizards – Detroit Pistons |
1:30 | Boston Celtics – Atlanta Hawks |
1:30 | Toronto Raptors – Brooklyn Nets |
2:00 | Houston Rockets – Los Angeles Clippers |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors |
4:00 | Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks |
1:00 | Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets |
1:00 | Orlando Magic – Indiana Pacers |
1:30 | Philadelphia 76ers – New York Knicks |
2:00 | Houston Rockets – Utah Jazz |
2:00 | Milwaukee Bucks – Miami Heat |
2:00 | New Orleans Pelicans – Sacramento Kings |
3:00 | Denver Nuggets – Oklahoma City Thunder |
4:00 | Phoenix Suns – Portland Trail Blazers |
1:00 | Atlanta Hawks – Chicago Bulls |
1:30 | Boston Celtics – Memphis Grizzlies |
1:30 | Brooklyn Nets – Miami Heat |
1:30 | Toronto Raptors – Detroit Pistons |
2:30 | Dallas Mavericks – Golden State Warriors |
2:30 | San Antonio Spurs – Sacramento Kings |
4:00 | Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers |
Transmisje w Canal+ Sport.
Sporty motorowe
Formuła 1
Do piątku 25 lutego potrwa pierwsza przedsezonowa sesja testowa. Zespoły i kierowcy sprawdzają nowe samochody na torze pod Barceloną.
Formuła 2
W środę 2 marca rozpocznie się pierwsza sesja testowa przed sezonem Formuły 2. Testy odbędą się na torze w Bahrajnie.
NASCAR
Runda 2 – Auto Club Speedway, California
Drugi wyścig sezonu 2022 NASCAR odbędzie się na owalu o długości 2 mili w Kalifornii. Start wyścigu w niedzielę 27 lutego o godz. 21:30 czasu polskiego. Transmisja w Motowizji.
IndyCar
Runda 1 – Grand Prix of St. Petersburg
Runda na ulicznym torze w mieście St. Petersburg na Florydzie zainauguruje sezon 2022 IndyCar. Start wyścigu został zaplanowany na godz. 18:00 w niedzielę 27 lutego. Transmisja w viaplay.
WRC | World Rally Championship
Runda 2 – Rajd Szwecji
Od czwartku do niedzieli 24-27 lutego potrwa druga runda Rajdowych Mistrzostw Świata. Podczas Rajdu Szwecji załogi pokonają 19 odcinków specjalnych. Rywalizację zakończy dodatkowo punktowany power stage na trasie Sarsjoliden.
Rugby
Six Nations Championship
Trzeci tydzień Pucharu Sześciu Narodów 2022:
Transmisje w viaplay.
Hokej
NHL
Na nadchodzący tydzień w NHL zostały zaplanowane mecze:
1:00 | Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets |
2:00 | St. Louis Blues – Buffalo Sabres |
2:30 | Chicago Blackhawks – New Jersey Devils |
3:00 | Colorado Avalanche – Winnipeg Jets |
3:30 | Arizona Coyotes – Vegas Golden Knights |
4:00 | Anaheim Ducks – Los Angeles Kings |
6:30 | Florida Panthers – Edmonton Oilers |
6:30 | Philadelphia Flyers – Washington Capitals |
21:00 | Pittsburgh Penguins – New York Rangers |
1:00 | Ottawa Senators – Montreal Canadiens |
1:30 | Nashville Predators – Tampa Bay Lightning |
1:30 | Detroit Red Wings – Toronto Maple Leafs |
4:00 | Vegas Golden Knights – Colorado Avalanche |
4:00 | San Jose Sharks – Boston Bruins |
4:00 | Calgary Flames – Minnesota Wild |
4:30 | Los Angeles Kings – New York Islanders |
19:00 | Carolina Hurricanes – Edmonton Oilers |
20:00 | Dallas Stars – Buffalo Sabres |
21:00 | Chicago Blackhawks – St. Louis Blues |
22:00 | Arizona Coyotes – Winnipeg Jets |
0:00 | Columbus Blue Jackets – Pittsburgh Penguins |
1:30 | New York Rangers – Vancouver Canucks |
2:30 | Anaheim Ducks – New York Islanders |
4:00 | San Jose Sharks – Seattle |
1:30 | New Jersey Devils – Vancouver Canucks |
1:30 | Washington Capitals – Toronto Maple Leafs |
4:30 | Los Angeles Kings – Boston Bruins |
1:00 | Tampa Bay Lightning – Ottawa Senators |
1:00 | Philadelphia Flyers – Edmonton Oilers |
1:00 | Columbus Blue Jackets – New Jersey Devils |
1:30 | Detroit Red Wings – Carolina Hurricanes |
2:00 | Minnesota Wild – Calgary Flames |
2:00 | Winnipeg Jets – Montreal Canadiens |
3:00 | Colorado Avalanche – New York Islanders |
4:00 | Vegas Golden Knights – San Jose Sharks |
4:00 | Anaheim Ducks – Boston Bruins |
1:30 | Toronto Maple Leafs – Buffalo Sabres |
1:30 | New York Rangers – St. Louis Blues |
2:30 | Dallas Stars – Los Angeles Kings |
4:00 | Seattle – Nashville Predators |
1:00 | Tampa Bay Lightning – Pittsburgh Penguins |
1:00 | Florida Panthers – Ottawa Senators |
1:00 | Philadelphia Flyers – Minnesota Wild |
1:00 | Washington Capitals – Carolina Hurricanes |
1:30 | New York Islanders – Vancouver Canucks |
2:30 | Chicago Blackhawks – Edmonton Oilers |
3:00 | Vegas Golden Knights – Boston Bruins |
3:00 | Calgary Flames – Montreal Canadiens |
3:00 | Arizona Coyotes – Colorado Avalanche |
Transmisje w viaplay.
Snooker
European Masters
Do niedzieli 27 lutego potrwa European Masters. W niedzielę zostanie rozegrany finał do 9 wygranych frame’ów. Transmisje ze wszystkich faz turnieju na obu antenach Eurosportu.
Welsh Open
W poniedziałek 28 lutego rozpocznie się kolejny turniej rankingowy, Welsh Open. Zawody w Newport, część Home Nations Series, potrwają do niedzieli 6 marca, transmisje w Eurosporcie.