Zapowiedź wydarzeń sportowych zaplanowanych na weekend 15-17 listopada 2019.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Sporty motorowe | Futbol amerykański | Rugby | Hokej | Snooker
Piłka nożna
Polska | 1 Liga
W weekend odbędzie się sześć z zaplanowanych dziewięciu spotkań 18. serii meczów w 1 Lidze. Wśród nich najciekawiej zapowiada się pojedynek Warty Poznań ze Stalą Mielec, zaplanowany na niedzielę 17 listopada o godz. 12:40.
Pełen terminarz 18. kolejki 1 Ligi:
12:40 | Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec |
15:00 | Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów |
16:00 | Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki |
17:00 | GKS Tychy – Radomiak Radom |
17:00 | Sandecja Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
12:40 | Warta Poznań – Stal Mielec |
Transmisje z wybranych meczów 1 Ligi w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.
UEFA | Euro 2020
Od czwartku do wtorku 14-19 listopada potrwają ostatnie dwie kolejki eliminacji do Euro 2020. Reprezentacja Polski zagra kolejno z Izraelem (sobota 16 listopada, godz. 20:45) i Słowenią (wtorek 19 listopada, godz. 20:45).
Pełen terminarz 9. kolejki kwalifikacji do Euro 2020:
18:00 | Turcja – Islandia (Grupa H) |
20:45 | Anglia – Czarnogóra (Grupa A) |
20:45 | Czechy – Kosowo (Grupa A) |
20:45 | Serbia – Luksemburg (Grupa B) |
20:45 | Portugalia – Litwa (Grupa B) |
20:45 | Francja – Mołdawia (Grupa H) |
20:45 | Albania – Andora (Grupa H) |
18:00 | Norwegia – Wyspy Owcze (Grupa F) |
18:00 | Finlandia – Lichtenstein (Grupa J) |
18:00 | Armenia – Grecja (Grupa J) |
20:45 | Szwajcaria – Gruzja (Grupa D) |
20:45 | Dania – Gibraltar (Grupa D) |
20:45 | Hiszpania – Malta (Grupa F) |
20:45 | Rumunia – Szwecja (Grupa F) |
20:45 | Bośnia i Hercegowina – Włochy (Grupa J) |
15:00 | Cypr – Szkocja (Grupa I) |
18:00 | Azerbejdżan – Walia (Grupa E) |
18:00 | Słowenia – Łotwa (Grupa G) |
18:00 | San Marino – Kazachstan (Grupa I) |
18:00 | Rosja – Belgia (Grupa I) |
20:45 | Irlandia Północna – Holandia (Grupa C) |
20:45 | Niemcy – Białoruś (Grupa C) |
20:45 | Chorwacja – Słowacja (Grupa E) |
20:45 | Izrael – Polska (Grupa G) |
20:45 | Austria – Macedonia Północna (Grupa G) |
Pełen terminarz 10. kolejki kwalifikacji do Euro 2020:
15:00 | Serbia – Ukraina (Grupa B) |
15:00 | Luksemburg – Portugalia (Grupa B) |
18:00 | Kosowo – Anglia (Grupa A) |
18:00 | Bułgaria – Czechy (Grupa A) |
20:45 | Mołdawia – Islandia (Grupa H) |
20:45 | Andora – Turcja (Grupa H) |
20:45 | Albania – Francja (Grupa H) |
20:45 | Irlandia – Dania (Grupa D) |
20:45 | Gibraltar – Szwajcaria (Grupa D) |
20:45 | Szwecja – Wyspy Owcze (Grupa F) |
20:45 | Hiszpania – Rumunia (Grupa F) |
20:45 | Malta – Norwegia (Grupa F) |
20:45 | Lichtenstein – Bośnia i Hercegowina (Grupa J) |
20:45 | Włochy – Armenia (Grupa J) |
20:45 | Grecja – Finlandia (Grupa J) |
20:45 | Holandia – Estonia (Grupa C) |
20:45 | Niemcy – Irlandia Północna (Grupa C) |
20:45 | Walia – Węgry (Grupa E) |
20:45 | Słowacja – Azerbejdżan (Grupa E) |
20:45 | Polska – Słowenia (Grupa G) |
20:45 | Łotwa – Austria (Grupa G) |
20:45 | Macedonia Północna – Izrael (Grupa G) |
20:45 | Belgia – Cypr (Grupa I) |
20:45 | San Marino – Rosja (Grupa I) |
20:45 | Szkocja – Kazachstan (Grupa I) |
Transmisje z meczów eliminacyjnych na sportowych antenach Polsatu, mecze reprezentacji Polski dodatkowo w TVP.
Koszykówka
NBA
Rywalizacja w NBA nabiera rozpędu. Na najbliższe dni zostały zaplanowane następujące mecze:
1:00 | Charlotte Hornets – Detroit Pistons |
1:00 | Orlando Magic – San Antonio Spurs |
2:00 | Houston Rockets – Indiana Pacers |
2:00 | Memphis Grizzlies – Utah Jazz |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Washington Wizards |
2:00 | Oklahoma City Thunder – Philadelphia 76ers |
4:30 | Golden State Warriors – Boston Celtics |
4:30 | Los Angeles Lakers – Sacramento Kings |
0:00 | Chicago Bulls – Brooklyn Nets |
1:00 | Indiana Pacers – Milwaukee Bucks |
1:30 | New York Knicks – Charlotte Hornets |
2:00 | Miami Heat – New Orleans Pelicans |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Houston Rockets |
2:30 | Dallas Mavericks – Toronto Raptors |
2:30 | San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers |
4:30 | Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks |
21:00 | Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers |
21:30 | Sacramento Kings – Boston Celtics |
0:00 | Orlando Magic – Washington Wizards |
0:00 | Memphis Grizzlies – Denver Nuggets |
1:00 | New Orleans Pelicans – Golden State Warriors |
3:30 | Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks |
1:00 | New York Knicks – Cleveland Cavaliers |
1:30 | Brooklyn Nets – Indiana Pacers |
1:30 | Toronto Raptors – Charlotte Hornets |
2:00 | Chicago Bulls – Milwaukee Bucks |
2:00 | Houston Rockets – Portland Trail Blazers |
2:30 | Dallas Mavericks – San Antonio Spurs |
3:00 | Phoenix Suns – Boston Celtics |
3:00 | Utah Jazz – Minnesota Timberwolves |
4:30 | Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder |
2:00 | Memphis Grizzlies – Golden State Warriors |
2:00 | New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers |
4:00 | Sacramento Kings – Phoenix Suns |
4:30 | Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder |
1:00 | Philadelphia 76ers – New York Knicks |
1:00 | Washington Wizards – San Antonio Spurs |
1:30 | Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks |
1:30 | Brooklyn Nets – Charlotte Hornets |
1:30 | Miami Heat – Cleveland Cavaliers |
1:30 | Toronto Raptors – Orlando Magic |
1:30 | Dallas Mavericks – Golden State Warriors |
2:00 | Chicago Bulls – Detroit Pistons |
2:00 | Minnesota Timberwolves – Utah Jazz |
3:00 | Denver Nuggets – Houston Rockets |
4:00 | Los Angeles Clippers – Boston Celtics |
2:00 | Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers |
4:30 | Phoenix Suns – New Orleans Pelicans |
Transmisje z wybranych meczów weekendowych na sportowych antenach Canal+.
Sporty motorowe
Formuła 1
Runda 20 – GP Brazylii, Interlagos
Przedostatnia runda sezonu 2019 odbędzie się na torze Interlagos w Brazylii. Harmonogram weekendu zakłada:
15:00 | Sesja treningowa 1 |
19:00 | Sesja treningowa 2 |
16:00 | Sesja treningowa 3 |
19:00 | Kwalifikacje |
18:10 | Wyścig |
Transmisje ze wszystkich wydarzeń na torze na żywo w Eleven Sports 1.
WTCR | World Touring Car Cup
Runda 9 – Makau
Przedostatni weekend wyścigowy w sezonie 2019 w serii WTCR odbędzie się na ulicznym torze w Makau wg harmonogramu:
2:00 | Sesja treningowa 1 |
6:40 | Sesja treningowa 2 |
1:50 | Wyścig kwalifikacjny |
6:35 | Kwalifikacje |
7:55 | Wyścig 1 |
1:45 | Wyścig 2 |
4:25 | Wyścig 3 |
Transmisje z wyścigów na antenach Eurosportu.
NASCAR
Runda 36 – Homestead–Miami Speedway, Floryda
Finałowy wyścig sezonu 2019 NASCAR wyłoni mistrza tej serii. Start zawodów na torze Homestead–Miami na Florydzie został zaplanowany na godz. 21:00 w niedzielę 17 listopada. Transmisja na żywo w Motowizji.
MotoGP
Runda 19 – GP Walencji, Circuit Ricardo Tormo
Ostatni weekend wyścigowy w Motocyklowych Mistrzostwach Świata. Sezon tradycyjnie zakończy rywalizacja na torze Ricardo Tormo w Walencji. Plan weekendu w klasie MotoGP przewiduje:
9:55 | Sesja treningowa 1 |
14:10 | Sesja treningowa 2 |
9:55 | Sesja treningowa 3 |
13:30 | Sesja treningowa 4 |
14:10 | Kwalifikacje 1 |
14:35 | Kwalifikacje 2 |
9:20 | Warm Up |
14:00 | Wyścig |
Transmisje ze wszystkich aktywności na torze na antenie Polsatu Sport Extra.
Moto2
Runda 19 – GP Walencji, Circuit Ricardo Tormo
Zawody w klasie Moto2 odbędą się wg planu:
10:55 | Sesja treningowa 1 |
15:10 | Sesja treningowa 2 |
10:55 | Sesja treningowa 3 |
15:05 | Kwalifikacje 1 |
15:30 | Kwalifikacje 2 |
8:50 | Warm Up |
12:20 | Wyścig |
Transmisje na żywo na sportowych antenach Polsatu.
Moto3
Runda 19 – GP Walencji, Circuit Ricardo Tormo
Plan weekendu w Moto3 zakłada:
9:00 | Sesja treningowa 1 |
13:15 | Sesja treningowa 2 |
9:00 | Sesja treningowa 3 |
12:35 | Kwalifikacje 1 |
13:00 | Kwalifikacje 2 |
8:20 | Warm Up |
11:00 | Wyścig |
Transmisje na żywo na sportowych antenach Polsatu.
MotoE
Runda 5 – GP Walencji, Circuit Ricardo Tormo
W Walencji odbędzie się także ostatnia runda w elektrycznej klasie MotoE:
16:25 | Sesja treningowa 1 |
11:50 | Sesja treningowa 2 |
16:05 | Kwalifikacje |
16:15 | Wyścig 1 |
10:05 | Wyścig 2 |
Futbol amerykański
NFL
11 tydzień rozgrywek sezonu regularnego NFL zakończy poniedziałkowe starcie Los Angeles Chargers z Kansas City Chiefs:
2:20 | Cleveland Browns – Pittsburgh Steelers |
19:00 | Carolina Panthers – Atlanta Falcons |
19:00 | Detroit Lions – Dallas Cowboys |
19:00 | Indianapolis Colts – Jacksonville Jaguars |
19:00 | Miami Dolphins – Buffalo Bills |
19:00 | Baltimore Ravens – Houston Texans |
19:00 | Minnesota Vikings – Denver Broncos |
19:00 | Washington Redskins – New York Jets |
19:00 | Tampa Bay Buccaneers – New Orleans Saints |
22:05 | San Francisco 49ers – Arizona Cardinals |
22:25 | Oakland Raiders – Cincinnati Bengals |
22:25 | Philadelphia Eagles – New England Patriots |
2:20 | Los Angeles Rams – Chicago Bears |
2:15 | Los Angeles Chargers – Kansas City Chiefs |
Rugby
Champions Cup
Po emocjach związanych z Pucharem Świata w rugby, nowy sezon rozpoczynają europejskie rozgrywki klubowe. Pierwsza kolejka Champions Cup zakłada pojedynki:
19:45 | Gloucester Rugby – Toulouse (Grupa 5) |
13:00 | Bath Rugby – Ulster Rugby (Grupa 3) |
13:00 | Glasgow Warriors – Sale Sharks (Grupa 2) |
15:15 | Leinster Rugby – Benetton Rugby (Grupa 1) |
16:15 | La Rochelle – Exeter Chiefs (Grupa 2) |
17:30 | Ospreys – Munster Rugby (Grupa 4) |
18:30 | ASM Clermont Auvergne – Harlequins (Grupa 3) |
13:00 | Connacht Rugby – Montpellier (Grupa 5) |
13:00 | Northampton Saints – Lyon (Grupa 1) |
16:15 | Racing 92 – Saracens (Grupa 4) |
Challenge Cup
Wraz z Champions Cup, do gry powraca Challenge Cup, z planem na weekend:
19:00 | Enisei-STM – Worcester Warriors (Grupa 1) |
20:00 | Agen – Edinburgh Rugby (Grupa 3) |
20:45 | Stade Francais Paris – Brive (Grupa 4) |
20:45 | Bayonne – RC Toulon (Grupa 2) |
14:30 | Rugby Calvisano – Cardiff Blues (Grupa 5) |
15:00 | Dragons – Castres Olympique (Grupa 1) |
15:00 | Leicester Tigers – Pau (Grupa 5) |
15:00 | Bristol Bears – Zebre Rugby Club (Grupa 4) |
19:45 | Scarlets – London Irish (Grupa 2) |
21:00 | Bordeaux-Begles – Wasps (Grupa 3) |
Hokej
NHL
W NHL pora na kolejny tydzień meczów sezonu regularnego:
1:00 | Toronto Maple Leafs – Boston Bruins |
1:00 | New Jersey Devils – Pittsburgh Penguins |
1:00 | Washington Capitals – Montreal Canadiens |
1:00 | Columbus Blue Jackets – St. Louis Blues |
1:30 | Ottawa Senators – Philadelphia Flyers |
20:00 | Minnesota Wild – Carolina Hurricanes |
22:00 | Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights |
22:00 | Edmonton Oilers – Dallas Stars |
22:00 | Arizona Coyotes – Calgary Flames |
22:00 | Tampa Bay Lightning – Winnipeg Jets |
1:00 | Boston Bruins – Washington Capitals |
1:00 | Buffalo Sabres – Ottawa Senators |
1:00 | Montreal Canadiens – New Jersey Devils |
1:00 | Florida Panthers – New York Rangers |
1:00 | Philadelphia Flyers – New York Islanders |
1:00 | Pittsburgh Penguins – Toronto Maple Leafs |
2:00 | St. Louis Blues – Anaheim Ducks |
2:00 | Nashville Predators – Chicago Blackhawks |
4:00 | Vancouver Canucks – Colorado Avalanche |
4:30 | San Jose Sharks – Detroit Red Wings |
1:00 | Vegas Golden Knights – Calgary Flames |
1:00 | Chicago Blackhawks – Buffalo Sabres |
1:00 | Washington Capitals – Anaheim Ducks |
3:00 | Arizona Coyotes – Los Angeles Kings |
1:00 | Buffalo Sabres – Minnesota Wild |
1:00 | Florida Panthers – Philadelphia Flyers |
1:00 | New Jersey Devils – Boston Bruins |
1:00 | Pittsburgh Penguins – New York Islanders |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Montreal Canadiens |
1:30 | Detroit Red Wings – Ottawa Senators |
2:00 | St. Louis Blues – Tampa Bay Lightning |
2:00 | Nashville Predators – Winnipeg Jets |
2:30 | Chicago Blackhawks – Carolina Hurricanes |
2:30 | Dallas Stars – Vancouver Canucks |
3:00 | Calgary Flames – Colorado Avalanche |
4:00 | Vegas Golden Knights – Toronto Maple Leafs |
4:30 | San Jose Sharks – Edmonton Oilers |
1:30 | Montreal Canadiens – Ottawa Senators |
2:00 | New York Rangers – Washington Capitals |
1:00 | Boston Bruins – Buffalo Sabres |
1:00 | Florida Panthers – Anaheim Ducks |
1:00 | New York Islanders – Pittsburgh Penguins |
1:00 | Carolina Hurricanes – Philadelphia Flyers |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Detroit Red Wings |
2:00 | St. Louis Blues – Calgary Flames |
2:00 | Nashville Predators – Vancouver Canucks |
2:00 | Minnesota Wild – Colorado Avalanche |
2:30 | Chicago Blackhawks – Tampa Bay Lightning |
2:30 | Dallas Stars – Winnipeg Jets |
3:00 | Arizona Coyotes – Toronto Maple Leafs |
4:00 | Vegas Golden Knights – San Jose Sharks |
4:30 | Los Angeles Kings – Edmonton Oilers |
Transmisje z wybranych meczów na antenie TVP Sport.
Snooker
Northern Ireland Open
Do niedzieli 17 listopada potrwa Northern Ireland Open, turniej rankingowy w sezonie snookerowym. Tego dnia odbędzie się finał do 9 wygranych partii. Obszerne transmisje na żywo na obu antenach Eurosportu.