Terminarz ligowy na weekend 19-21 marca 2021, m.in. Old Firm Derby, Olympique Lyon – Paris Saint-Germain, AS Roma – SSC Napoli i NBA.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Sporty motorowe | Rugby | Hokej | Snooker
Piłka nożna
Polska | Ekstraklasa
W 22. kolejce Ekstraklasy bardzo ciekawie zapowiada się starcie drużyn z czołówki Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk. Początek meczu w piątek 19 marca o godz. 20:30.
Pełen terminarz 22. kolejki Ekstraklasy:
18:00 | Piast Gliwice – Cracovia |
20:30 | Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk |
15:00 | Śląsk Wrocław – Wisła Płock |
17:30 | Raków Częstochowa – Górnik Zabrze |
20:00 | Lech Poznań – Jagiellonia Białystok |
12:30 | Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała |
15:00 | Wisła Kraków – Stal Mielec |
17:30 | Zagłębie Lubin – Legia Warszawa |
Transmisje na żywo w Canal+ Sport i TVP.
Polska | 1 Liga
Lider 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza w 21. kolejce zmierzy się z Resovią. Mecz został zaplanowany na godz. 15:00 w sobotę 20 marca.
Pełen terminarz 21. kolejki 1 Ligi:
14:00 | Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz |
20:30 | Górnik Łęczna – Korona Kielce |
12:40 | Miedź Legnica – Arka Gdynia |
14:30 | GKS 1962 Jastrzębie – Chrobry Głogów |
15:00 | Resovia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
17:00 | GKS Tychy – GKS Bełchatów |
18:00 | ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec |
12:40 | Stomil Olsztyn – Widzew Łódź |
Transmisje na żywo z wybranych meczów w Polsat Sport.
Anglia | Premier League
Kluby Premier League nadrabiają zaległe mecze. Spośród czterech spotkań zaplanowanych na weekend szczególnie interesująco zapowiada się starcie West Ham United – Arsenal Londyn. Początek meczu w niedzielę 21 marca o godz. 16:00.
21:00 | Fulham Londyn – Leeds United |
21:00 | Brighton and Hove Albion – Newcastle United |
16:00 | West Ham United – Arsenal Londyn |
20:30 | Aston Villa FC – Tottenham Londyn |
Transmisje na żywo w Canal+ Sport.
Niemcy | Bundesliga
Lider Bundesligi, Bayern Monachium w 26. serii spotkań podejmie VfB Stuttgart. Początek meczu w sobotę 20 marca o godz. 15:30.
Pełen terminarz 26. kolejki Bundesligi:
20:30 | Arminia Bielefeld – RB Lipsk |
15:30 | Bayern Monachium – VfB Stuttgart |
15:30 | Eintracht Frankfurt – Union Berlin |
15:30 | FC Koln – Borussia Dortmund |
15:30 | Werder Brema – VfL Wolfsburg |
18:30 | Schalke 04 Galsenkirchen – Borussia Monchengladbach |
13:30 | TSG Hoffenheim – FSV Mainz |
15:30 | Hertha Berlin – Bayer Leverkusen |
18:00 | SC Freiburg – FC Augsburg |
Transmisje na żywo w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Hiszpania | La Liga
28. serię spotkań La Liga zakończy najciekawsze spotkanie tego weekendu. W niedzielę 21 marca o godz. 21:00 Real Sociedad San Sebastian zagra z FC Barceloną.
Pełen terminarz 28. kolejki La Liga:
21:00 | Real Betis Sevilla – Levante UD |
14:00 | Athletic Bilbao – SD Eibar |
16:15 | Celta Vigo – Real Madryt |
18:30 | SD Huesca – CA Osasuna |
21:00 | Real Valladolid CF – Sevilla FC |
14:00 | Getafe CF – Elche CF |
16:15 | Valencia CF – Granada CF |
16:15 | Villarreal CF – Cadiz CF |
18:30 | Atletico Madryt – Deportivo Alaves |
21:00 | Real Sociedad San Sebastian – FC Barcelona |
Transmisje na żywo w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Włochy | Serie A
AS Roma – SSC Napoli to najciekawszy mecz weekendu we Włoszech. Starcie na Stadio Olimpico rozpocznie się w niedzielę 21 marca o godz. 20:45.
Pełen terminarz 28. kolejki Serie A:
20:45 | AC Parma – Genoa |
15:00 | Crotone – Bologna |
18:00 | Spezia – Cagliari |
20:45 | Inter Mediolan – Sassuolo |
12:30 | Hellas Verona – Atalanta Bergamo |
15:00 | Juventus Turyn – Benevento |
15:00 | Sampdoria Genua – Torino FC |
15:00 | Udinese Calcio – Lazio Rzym |
18:00 | Fiorentina – AC Milan |
20:45 | AS Roma – SSC Napoli |
Transmisje na żywo w Eleven Sports.
Francja | Ligue 1
Klasyk ligi francuskiej, czyli pojedynek Olympique Lyon – Paris Saint-Germain, będzie najważniejszym punktem piłkarskiego weekendu w Ligue 1. Mecz zakończy 30. kolejkę w niedzielę 21 marca o godz. 21:00.
Pełen terminarz 30. kolejki Ligue 1:
21:00 | AS Saint-Etienne – AS Monaco |
13:00 | FC Metz – Stade Rennais FC |
17:00 | OGC Nice – Olympique Marsylia |
13:00 | RC Strasbourg Alsace – RC Lens |
15:00 | Stade Brestois 29 – Angers SCO |
15:00 | Dijon FCO – Stade de Reims |
15:00 | Montpellier – Girondins Bordeaux |
15:00 | FC Nantes – FC Lorient |
17:05 | OSC Lille – Nimes |
21:00 | Olympique Lyon – Paris Saint-Germain |
Transmisje na żywo w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Holandia | Eredivisie
AZ Alkmaar – PSV Eindhoven będzie najciekawszym meczem 27. serii spotkań w Holandii. Początek meczu został zaplanowany na godz. 14:30 w niedzielę 21 marca.
Pełen terminarz 27. kolejki Eredivisie:
20:00 | SC Heerenveen – FC Twente |
16:30 | Fortuna Sittard – FC Utrecht |
20:00 | Feyenoord Rotterdam – FC Emmen |
21:00 | RKC Waalwijk – FC Groningen |
12:15 | PEC Zwolle – VVV-Venlo |
14:30 | AZ Alkmaar – PSV Eindhoven |
14:30 | Vitesse Arnhem – Willem II |
16:45 | Heracles Almelo – Sparta Rotterdam |
20:00 | Ajax Amsterdam – ADO Den Haag |
Transmisje na żywo w Polsat Sport.
Portugalia | Primeira Liga
W lidze portugalskiej wyjątkowo zapowiada się starcie SC Braga – Benfica Lizbona, zaplanowane godz. 21:00 w niedzielę 21 marca.
Pełen terminarz 24. kolejki Primeira Liga:
21:30 | Gil Vicente FC – CD Nacional |
15:30 | Santa Clara – CD Tondela |
16:30 | FC Pacos de Ferreira – Moreirense FC |
19:00 | Portimonense – FC Porto |
21:30 | Sporting Lizbona – Vitoria Guimaraes |
16:00 | Rio Ave FC – Belenenses SAD |
18:30 | CS Maritimo – FC Famalicao |
18:30 | Boavista Porto – SC Farense |
21:00 | SC Braga – Benfica Lizbona |
Transmisje na żywo w Eleven Sports.
Szkocja | Scottish Premiership
33. kolejka ligi szkockiej oznacza trzecie w tym sezonie starcie Celticu Glasgow z Rangers. Old Firm Derby w niedzielę 21 marca o godz. 13:00.
Pełen terminarz 33. kolejki Scottish Premiership:
16:00 | Dundee United – Aberdeen |
16:00 | Hamilton Academical – St. Mirren |
16:00 | Kilmarnock – Motherwell |
16:00 | Livingston – Hibernian |
16:00 | St. Johnstone – Ross County |
13:00 | Celtic Glasgow – Glasgow Rangers |
Transmisje na żywo w Polsat Sport.
Koszykówka
NBA
W kolejnym tygodniu sezonu regularnego NBA dojdzie do pojedynków, z których transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Sport:
- piątek 19 marca, godz. 3:30: Los Angeles Lakers – Charlotte Hornets
- sobota 20 marca, godz. 1:00: Toronto Raptors – Utah Jazz
- sobota 20 marca, godz. 20:30: Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks
- niedziela 21 marca, godz. 20:30: Boston Celtics – Orlando Magic
- środa 24 marca, godz. 0:30: New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers
- czwartek 25 marca, godz. 3:00: Utah Jazz – Brooklyn Nets
Sporty motorowe
NASCAR
Runda 6 – Atlanta Motor Speedway, Georgia
Owal o długości 1,54 mili w Georgii będzie areną zmagań kierowców NASCAR w szóstej rundzie sezonu. Start wyścigu o godz. 21:00 w niedzielę 21 marca, transmisja na żywo w Motowizji.
Rugby
Six Nations Championship
Przed nami finałowy tydzień rozgrywek Pucharu Sześciu Narodów 2021:
15:15 | Szkocja – Włochy |
17:45 | Irlandia – Anglia |
21:00 | Francja – Walia |
Transmisje na żywo w Canal+.
Zobacz wszystkie wpisy z cyklu Puchar Sześciu Narodów
Hokej
NHL
W National Hockey League pora na kolejny tydzień zmagań w ramach sezonu regularnego:
1:00 | Washington Capitals – New York Rangers |
1:00 | Montreal Canadiens – Vancouver Canucks |
1:00 | Toronto Maple Leafs – Calgary Flames |
3:00 | San Jose Sharks – St. Louis Blues |
4:00 | Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights |
19:00 | New Jersey Devils – Pittsburgh Penguins |
19:00 | Buffalo Sabres – Boston Bruins |
20:00 | Florida Panthers – Nashville Predators |
21:00 | Colorado Avalanche – Minnesota Wild |
22:00 | Tampa Bay Lightning – Chicago Blackhawks |
1:00 | Washington Capitals – New York Rangers |
1:00 | New York Islanders – Philadelphia Flyers |
1:00 | Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets |
1:00 | Detroit Red Wings – Dallas Stars |
1:00 | Montreal Canadiens – Vancouver Canucks |
1:00 | Toronto Maple Leafs – Calgary Flames |
2:00 | Anaheim Ducks – Arizona Coyotes |
3:00 | San Jose Sharks – St. Louis Blues |
4:00 | Edmonton Oilers – Winnipeg Jets |
19:00 | Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils |
22:00 | Tampa Bay Lightning – Florida Panthers |
0:00 | Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights |
2:30 | Dallas Stars – Nashville Predators |
1:00 | New York Rangers – Buffalo Sabres |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Carolina Hurricanes |
1:00 | Montreal Canadiens – Edmonton Oilers |
1:00 | Ottawa Senators – Calgary Flames |
1:00 | Philadelphia Flyers – New York Islanders |
1:30 | Minnesota Wild – Anaheim Ducks |
4:00 | Vegas Golden Knights – St. Louis Blues |
4:00 | Vancouver Canucks – Winnipeg Jets |
4:00 | Arizona Coyotes – Colorado Avalanche |
4:30 | San Jose Sharks – Los Angeles Kings |
1:00 | Philadelphia Flyers – New Jersey Devils |
1:00 | Boston Bruins – New York Islanders |
2:00 | Chicago Blackhawks – Florida Panthers |
2:00 | Nashville Predators – Detroit Red Wings |
2:30 | Dallas Stars – Tampa Bay Lightning |
4:00 | Arizona Coyotes – Colorado Avalanche |
23:00 | Ottawa Senators – Calgary Flames |
23:30 | Minnesota Wild – Anaheim Ducks |
1:30 | Montreal Canadiens – Edmonton Oilers |
2:00 | Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres |
4:30 | Vancouver Canucks – Winnipeg Jets |
4:30 | San Jose Sharks – Los Angeles Kings |
1:00 | Boston Bruins – New York Islanders |
1:00 | Philadelphia Flyers – New York Rangers |
1:00 | Washington Capitals – New Jersey Devils |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Carolina Hurricanes |
1:00 | Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs |
1:00 | Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres |
2:00 | Minnesota Wild – St. Louis Blues |
2:00 | Chicago Blackhawks – Florida Panthers |
2:00 | Nashville Predators – Detroit Red Wings |
2:30 | Dallas Stars – Tampa Bay Lightning |
3:00 | Colorado Avalanche – Vegas Golden Knights |
Snooker
Tour Championship
W dniach 22-28 marca odbędzie się przedostatni turniej rankingowy w kalendarzu zawodowego snookera w sezonie 2020/21. Poprzedzający mistrzostwa świata turniej Tour Championship odbędzie się w Celtic Manor Resort, a obszerne relacje z turnieju przeprowadzi Eurosport i Eurosport 2.