Spis wydarzeń sportowych zaplanowanych na weekend 7-9 stycznia 2022, m.in. Real Madryt – Valencia, AS Roma – Juventus Turyn, Lyon – PSG.
Wg dyscyplin: Piłka nożna | Koszykówka | Sporty motorowe | Futbol amerykański | Hokej | Snooker
Piłka nożna
Anglia | Premier League
Premier League nadrabia zaległe mecze:
20:45 | Southampton FC – Brentford FC |
21:00 | Everton – Leicester City |
20:45 | West Ham United – Norwich City |
Transmisje w Canal+ Sport.
Niemcy | Bundesliga
Terminarz 18. kolejki Bundesligi:
20:30 | Bayern Monachium – Borussia Monchengladbach |
15:30 | RB Lipsk – FSV Mainz |
15:30 | Bayer Leverkusen – Union Berlin |
15:30 | SC Freiburg – Arminia Bielefeld |
15:30 | TSG 1899 Hoffenheim – FC Augsburg |
15:30 | SpVgg Greuther Fürth – VfB Stuttgart |
18:30 | Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund |
15:30 | Hertha Berlin – FC Koln |
17:30 | VfL Bochum – VfL Wolfsburg |
Transmisje w viaplay.
Hiszpania | La Liga
Terminarz 20. kolejki La Liga:
14:00 | Levante UD – RCD Mallorca |
16:15 | Real Sociedad San Sebastian – Celta Vigo |
18:30 | Granada CF – FC Barcelona |
21:00 | Real Madryt – Valencia CF |
14:00 | Rayo Vallecano – Real Betis Sevilla |
16:15 | Sevilla FC – Getafe CF |
18:30 | Deportivo Alaves – Athletic Bilbao |
18:30 | Osasuna Pampeluna – Cadiz CF |
21:00 | Villarreal CF – Atletico Madryt |
21:00 | Espanyol Barcelona – Elche CF |
Transmisje w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Włochy | Serie A
Terminarz 21. kolejki Serie A:
12:30 | Empoli FC – US Sassuolo Calcio |
12:30 | Venezia FC – AC Milan |
14:30 | Cagliari Calcio – Bologna FC 1909 |
14:30 | Torino FC – ACF Fiorentina |
16:30 | SSC Napoli – Sampdoria Genua |
16:30 | Udinese Calcio – Atalanta Bergamo |
18:30 | Genoa CFC – Spezia Calcio |
18:30 | AS Roma – Juventus Turyn |
20:45 | Hellas Verona – US Salernitana 1919 |
20:45 | Inter Mediolan – Lazio Rzym |
Transmisje w Eleven Sports.
Francja | Ligue 1
Terminarz 20. kolejki Ligue 1:
21:00 | Girondins Bordeaux – Olympique Marsylia |
21:00 | RC Lens – Stade Rennais FC |
13:00 | Stade Brestois 29 – OGC Nice |
15:00 | Clermont Foot 63 – Stade de Reims |
15:00 | FC Metz – RC Strasbourg Alsace |
15:00 | Montpellier – Troyes AC |
17:05 | FC Nantes – AS Monaco |
20:45 | Olympique Lyon – Paris Saint-Germain |
Transmisje w Canal+ Sport i Eleven Sports.
Portugalia | Primeira Liga
Terminarz 17. kolejki Primeira Liga:
18:30 | Santa Clara – Sporting Lizbona |
16:30 | FC Vizela – Moreirense FC |
19:00 | Estoril Praia – FC Porto |
21:30 | Boavista Porto – CD Tondela |
16:30 | Portimonense – CS Maritimo |
19:00 | Benfica Lizbona – FC Pacos de Ferreira |
19:00 | SC Braga – FC Famalicao |
21:30 | Belenenses SAD – FC Arouca |
21:15 | Gil Vicente FC – Vitoria Guimaraes |
Transmisje w Eleven Sports.
Koszykówka
NBA
Trwa sezon regularny NBA. W nadchodzącym tygodniu odbędą się mecze:
1:00 | Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs |
1:30 | Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks |
1:30 | Toronto Raptors – Utah Jazz |
2:00 | Chicago Bulls – Washington Wizards |
2:00 | Houston Rockets – Dallas Mavericks |
2:00 | Oklahoma City Thunder – Minnesota Timberwolves |
3:00 | Denver Nuggets – Sacramento Kings |
4:00 | Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks |
4:00 | Portland Trail Blazers – Cleveland Cavaliers |
21:30 | Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies |
1:00 | Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks |
1:00 | Detroit Pistons – Orlando Magic |
1:00 | Indiana Pacers – Utah Jazz |
1:30 | Boston Celtics – New York Knicks |
3:00 | Phoenix Suns – Miami Heat |
6:00 | Brooklyn Nets – San Antonio Spurs |
21:30 | Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks |
0:00 | Orlando Magic – Washington Wizards |
0:00 | Toronto Raptors – New Orleans Pelicans |
1:00 | Houston Rockets – Minnesota Timberwolves |
1:00 | Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets |
1:30 | Dallas Mavericks – Chicago Bulls |
2:30 | Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers |
3:00 | Portland Trail Blazers – Sacramento Kings |
3:30 | Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies |
1:00 | Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks |
1:00 | Detroit Pistons – Utah Jazz |
1:30 | Boston Celtics – Indiana Pacers |
1:30 | New York Knicks – San Antonio Spurs |
2:00 | Houston Rockets – Philadelphia 76ers |
4:00 | Portland Trail Blazers – Brooklyn Nets |
4:00 | Sacramento Kings – Cleveland Cavaliers |
1:00 | Washington Wizards – Oklahoma City Thunder |
1:30 | Toronto Raptors – Phoenix Suns |
2:00 | Chicago Bulls – Detroit Pistons |
2:00 | Memphis Grizzlies – Golden State Warriors |
2:00 | New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves |
4:30 | Los Angeles Clippers – Denver Nuggets |
1:00 | Indiana Pacers – Boston Celtics |
1:00 | Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets |
1:00 | Washington Wizards – Orlando Magic |
1:30 | Atlanta Hawks – Miami Heat |
1:30 | New York Knicks – Dallas Mavericks |
2:30 | San Antonio Spurs – Houston Rockets |
3:00 | Utah Jazz – Cleveland Cavaliers |
4:00 | Chicago Bulls – Brooklyn Nets |
4:00 | Sacramento Kings – Los Angeles Lakers |
1:30 | Milwaukee Bucks – Golden State Warriors |
2:00 | Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves |
2:00 | New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers |
2:30 | Brooklyn Nets – Oklahoma City Thunder |
4:00 | Denver Nuggets – Portland Trail Blazers |
Transmisje w Canal+ Sport.
Sporty motorowe
Dakar
44. edycja rajdu Dakar potrwa do 14 stycznia. Na uczestników czekają kolejne etapy oraz dzień odpoczynku w sobotę 8 stycznia. Obszerne podsumowania wydarzeń dnia na antenie Eurosportu.
Futbol amerykański
NFL
Ostatni tydzień sezonu regularnego NFL wyłoni pary play-off:
22:30 | Denver Broncos – Kansas City Chiefs |
2:15 | Philadelphia Eagles – Dallas Cowboys |
19:00 | Detroit Lions – Green Bay Packers |
19:00 | Jacksonville Jaguars – Indianapolis Colts |
19:00 | New York Giants – Washington Capitals |
19:00 | Minnesota Vikings – Chicago Bears |
19:00 | Houston Texans – Tennessee Titans |
19:00 | Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers |
19:00 | Cleveland Browns – Cincinnati Bengals |
22:25 | Los Angeles Rams – San Francisco 49ers |
22:25 | Tampa Bay Buccaneers – Carolina Panthers |
22:25 | Arizona Cardinals – Seattle Seahawks |
22:25 | Miami Dolphins – New England Patriots |
22:25 | Atlanta Falcons – New Orleans Saints |
22:25 | Buffalo Bills – New York Jets |
2:20 | Oakland Raiders – Los Angeles Chargers |
Hokej
NHL
W nadchodzącym tygodniu odbędą się mecze następujące mecze sezonu regularnego NHL:
1:00 | Carolina Hurricanes – Calgary Flames |
2:00 | St. Louis Blues – Washington Capitals |
20:00 | Dallas Stars – Pittsburgh Penguins |
1:00 | Colorado Avalanche – Toronto Maple Leafs |
1:00 | Tampa Bay Lightning – Boston Bruins |
1:00 | Philadelphia Flyers – San Jose Sharks |
1:00 | Carolina Hurricanes – Florida Panthers |
1:00 | Columbus Blue Jackets – New Jersey Devils |
2:00 | Arizona Coyotes – Nashville Predators |
2:00 | Minnesota Wild – Washington Capitals |
4:00 | Vancouver Canucks – Ottawa Senators |
4:00 | Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks |
4:00 | Anaheim Ducks – New York Rangers |
4:30 | Los Angeles Kings – Detroit Red Wings |
18:PP | Winnipeg Jets – Seattle |
18:PP | Montreal Canadiens – Buffalo Sabres |
18:PP | Edmonton Oilers – New York Islanders |
20:00 | St. Louis Blues – Dallas Stars |
1:00 | New Jersey Devils – Tampa Bay Lightning |
1:00 | Washington Capitals – Boston Bruins |
3:00 | Colorado Avalanche – Seattle |
4:00 | Edmonton Oilers – Ottawa Senators |
4:30 | Los Angeles Kings – New York Rangers |
18:PP | Montreal Canadiens – Columbus Blue Jackets |
18:PP | Winnipeg Jets – Minnesota Wild |
1:00 | Buffalo Sabres – Tampa Bay Lightning |
1:00 | Florida Panthers – Vancouver Canucks |
1:00 | Philadelphia Flyers – Carolina Hurricanes |
1:00 | Columbus Blue Jackets – Chicago Blackhawks |
2:00 | Nashville Predators – Colorado Avalanche |
4:00 | Vegas Golden Knights – Toronto Maple Leafs |
4:00 | Anaheim Ducks – Pittsburgh Penguins |
4:30 | San Jose Sharks – Detroit Red Wings |
18:PP | Calgary Flames – New York Islanders |
1:00 | Boston Bruins – Montreal Canadiens |
2:30 | Dallas Stars – Seattle |
4:00 | Arizona Coyotes – Toronto Maple Leafs |
18:PP | Montreal Canadiens – Boston Bruins |
18:PP | Edmonton Oilers – Minnesota Wild |
1:00 | Boston Bruins – Philadelphia Flyers |
1:00 | Tampa Bay Lightning – Vancouver Canucks |
1:00 | Carolina Hurricanes – Columbus Blue Jackets |
1:30 | Detroit Red Wings – Winnipeg Jets |
1:30 | New York Islanders – New Jersey Devils |
2:00 | St. Louis Blues – Seattle |
2:00 | Nashville Predators – Buffalo Sabres |
2:30 | Chicago Blackhawks – Montreal Canadiens |
3:00 | Calgary Flames – Ottawa Senators |
4:30 | Los Angeles Kings – Pittsburgh Penguins |
4:30 | San Jose Sharks – New York Rangers |
Transmisje w viaplay.
Snooker
The Masters
W niedzielę 9 stycznia rozpocznie się The Masters, najbardziej prestiżowy turniej nierankingowy w snookerowym kalendarzu. Obszerne transmisje z zawodów rozgrywanych w Alexandra Palace w Londynie na obu antenach Eurosportu.